So 3.2. př. zápas SK Jičín - Železný Brod (KP libereckého kraje) 3:2 (2:2)

branky: Voldán 2, Veg - referát ze zápasu

SK Jičín: Mauer - Sajdl, Jeník, Bucek, Veg - Kocourek, Míka, Nálevka, Miler - Voldán - Mészáros

Branky JC: 13. Voldán, 43. Voldán, 78. Veg

Branky ŽB: 18. Aubrecht, 26. Šilhán

K dalšímu turnajovému utkání do Lomnice nad Popelkou jsme odcestovali pouze s 11 hráči. Důvodů bylo několik - zranění Kanavala a Klabana, pracovní vytížení a různé „omluvy - neomluvy" dalších hráčů. Soupeř ze Ž. Brodu se v KP Libereckého kraje pohybuje v podobné pozici, jako Jičín v Královehradeckém. Začátek utkání byl svižný z obou stran, ve 13. Mészáros uvolnil středem obrany Voldána a ten sám na brankáře s pomocí pravé tyče mění scóre na 0 : 1 pro Jičín. Naše obrana nepracovala zrovna jistě a tak v 18. po brejku střílí Aubrecht zprava ke vzdálenější tyči vyrovnávací branku na 1 : 1. Ve 20. končí pěkná spolupráce Milera a Voldána střelou nad branku. Další trest přišel ve 26., kdy si na centr zprava naskočíl v malém vápně osamocený Šilhán a pohodlně dostává soupeře do vedení 2 : 1!! Ve 43. přihrál Mészáros na Voldána a ten upravuje stav 1. poločasu na 2 : 2!! Ve 49. po akci Nálevky nevyužil Mészáros velkou šanci na vstřelení branky. Daří se nám rychlé brejky, ale zbrklé, nebo nepřesné zakončení nám dlouho nedovoluje strhnout vítězství na svoji stranu - v tomto „spalování šancí" vynikl dnes hlavně Mézsáros a Kocourek. Vítězné branky se Jičín nakonec dočkal v 78., kdy po rohu našel Míkův centr Vegovu hlavu v malém vápně a ten střílí vítěznou branku na 3 : 2!! V samém závěru nadvakrát zlikvidoval Mauer sólo útočníka Ž. Brodu a tak Jičín asi zaslouženě těsně vítězí. Zarážející je dnes množství neproměněných šancí hlavně v 2. poločase.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes jsem spokojen pouze s výsledkem, jinak měl náš výkon k mým představám hodně daleko!!

04.02.2018 - 09:07:52 || kategorie muži A-zápasy