SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 27.1. př. zápas SK Jičín - Lomnice (1.A třída libereckého kraje) 0:0


referát ze zápasu

SK Jičín: Mauer - Nálevka (46. Sajdl), Jeník, Ulvr, Bucek - Míka - Klaban (46. Nálevka), Voldán (46. Miler), Kanaval, Sajdl (46. Odvárko) - Mészáros (46. Voldán)

Ve druhém přípravném utkání jsme nastoupili v rámci Zimního turnaje v Lomnici nad Popelkou proti pořádajícímu týmu. Za sychravého mlhavého počasí se hrál oboustranně bojovný fotbal. Domácí vycházeli ze zajištěné obrany a vyráželi k nebezpečným brejkům, které ale k větší šanci nevedli. Jičín měl velkou šanci v 15", kdy Mézsáros obral o míč domácího stopera, ale následný oblouček přes vybíhajícího Přibyla skončil těsně na břevnem!! Jičínu se ale hra moc nedařilo, chyběl větší zápal a chuť do hry, přesnost a pohyb také nebyl takový, jaký si trenér představoval. Ve 2. poločase se obraz hry nezměnil, na hřišti se ale začalo jiskřit, k čemuž přispěl i oboustranně nepřesný rozhodčí, který řídil utkání ze středového kruhu a upřel Jičínu jasnou penaltu. Toto jiskření odnesl zraněním kolena Jičínský záložník Kanaval. Do dalšího utkání máme určitě co zlepšovat.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes jsme podali velice špatný a slabý výkon, který by nestačil na žádného soupeře. Spousta nepřesností a zkažených přihrávek bylo následkem toho, že jsme za celý zápas branku soupeře skoro neohrozili! Sice jde jen o přípravu, ale hlavní důvod našeho herního projevu vidím v chování a přístupu v zápase. Nastoupíme jako, že se soupeř porazí sám, náš bezstarostný výkon bude bez větší námahy, zodpovědnost při bránění žádná a bohužel takhle pokračujeme celý zápas, nejsme schopni zareagovat jiným způsobem, udělat pro ten výkon mnohem víc a jedeme ve stejných kolejích jako od začátku zápasu, to mi vadí daleko víc než konečný výsledek 0 : 0!

 

30.01.2018 - 21:28:07 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie