SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 20.1. př. zápas SK Jičín - Sobotka (1. A třída) 4:1 (2:0)


branky: Míka, Kocourek, Mészáros, Nálevka - referát ze zápasu

SK Jičín: Mauer - Urban /46. Krykorka/, Jeník /46. Odvárko/, Ulvr, Bucek - Míka - Klaban, Nálevka, Kanaval, Veg T. - Kocourek /46. Mészáros /

SK Sobotka: Chrpa - Šotka, Halbych P., Pavlíček T., Juriga - Kunst, Fišar, Knobloch, Men - Wojcik, Přikryl

Střídali: Bárta, Klouček, Klečal, Král.

Branky: 16" Míka, 30" Kocourek, 53" Mészáros, 89" Nálevka

V úterý vstoupili prvním tréninkem v nových moderních kabinách hráči SK Jičín do přípravy na jarní část fotbalového KP 2017/2018. Hned na sobotu si pozvali k přípravnému utkání současného lídra 1. A. třídy mužstvo SK Sobotka. Na místní „betonové" umělce začala obě mužstva aktivně. V 16" vystihl vyhození hostujícího brankáře Bucek, přihrál Míkovi a ten z 20m po zemi k pravé tyči nedal šanci Chrpovi vůbec reagovat - Jičín vede 1 : 0!! Ve 30" se domácím povedla pěkná kombinační akce - Bucek ve středu získal míč, přihrál napravo na Klabana, ten zatáhl míč k lajně, našel před brankou nabíhajícího Kocourka a ten podruhé rozvlnil síť Sobotky - 2 : 0!! V 56. unikl ještě z vlastní poloviny střídající Mészáros a zvýšil na 3 : 0!! V 74" fauluje zbytečně ve vápně Krykorka útočníka Sobotky a z následné penalty hosté Přikrylem snižují na 3 : 1!! Poslední slovo měl domácí Nálevka, který v samém závěru stanovil konečný výsledek na 4 : 1!! To bylo na delší dobu poslední vystoupení mužstva na domácím trávníku, v rámci přípravy budeme zajíždět na kvalitní umělku do sousední Lomnice nad Popelkou, kde odehrajeme 5 zápasů. Doma se mužstvo představí až 3. 3. 2018 se Sokolem Pěčice v poslední přípravě před „ostrým" mistrovským utkáním.

Pohled trenéra Jeníka: První přátelský zápas nesl všechny znaky úvodu zimní přípravy. Potěšila mně výhra a výkony některých hráčů, zlepšit však musíme útočnou fázi a hru kolem pokutového území soupeře. Tam bylo na můj vkus moc zkažených přihrávek, které nás připravili o vyšší výhru. Bez chyb nebyla ani rozehrávka, i zde byly ztráty, které by lepší soupeř potrestal.

 

20.01.2018 - 14:38:01 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie