SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 18.11. 15. kolo KP mužů: Slavia HK - SK Jičín 0:0, PK 0:3


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Jeník, Ulvr, Veg - Míka - Kocourek (81. Odvárko), Nálevka, Voldán, Sajdl (80. Klaban) - Havel (46. Miler)

Rozhodčí : Nývlt Roman, ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci 20 !!

Pohled na tabulku a dvě poslední prohraná utkání velel dnes přivést z krajského města nějaké body. Na výborně připraveném hřišti začala obě mužstva svižně. Mezi 12. a 14. kopali domácí několik RK, branku ale nedosáhli. V 18. zatáhl míč po pravé straně Kocourek, přihrál před branku do 200% šance Havlovi, ten bohužel pro Jičín nechal vyniknout Moníka v domácí brance!! Ve 21. střílí domácí útočník těsně vedle branky, ve 24. hasí šanci domácích kapitán Ulvr. Ve 27. se do velké šance dostal domácí útočník, štěstí pro Jičín, že se z otočky „ukopnul"!! Ve 33. střílí z „voleje" nad Moníkovu branku Nálevka. Opět „zápasíme" s útočnou fází, nedaří se udržet míč, nebo efektivně zakončit slibné šance. Hned po přestávce se ve 47. dostal po pravé straně do šance Kocourek, brankáře ale z úhlu nepřekonal. V 51. se do velké šanci dostali domácí, ještě že střela byla velmi nepřesná. Po pravé straně několikrát unikl Kocourek, bohužel buď nepřihrál, nebo jeho centr nikoho z jičínských hráčů nenašel!! I domácí se dostali do několika slibných šancí, ale naložili s nimi stejně jako Jičín. V posledních 20-ti minutách vystřídali oba trenéři dohromady 6 hráčů, ale ke strhnutí vítězství na svoji stranu to nevedlo, největší šanci měl Jičín v 85., kdy bylo několik střel zblokováno a poslední Šarounovu brankář vyrazil. A tak došlo na střelbu PK, kterou za brankou sledoval i bývalý trenér Liberce a juniorské reprezentace a dnes i politik Ladislav Škorpil. V této „soutěži" byl Jičín 100%, domácí trefili dvě břevna, jeden PK Puš vyrazil a tak si dnes připsal 7 nulu na svém kontě. Vezeme tedy 2 body, což je vzhledem k předvedenému výkonu asi maximum. Hráče čekají v následujících dvou týdnech ještě tréninky a dva přátelské zápasy s Lomnicí nad Popelkou a Vrchlabím na jejich umělých trávnících.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes opět náš zmar v útočné fázi, herní stránka byla slabá, pozitivem je ubráněná nula ( lepší soupeř by nás ale potrestal ) a bod navíc díky úspěšným penaltám. Musím smeknout před domácími pořadateli, jak bylo v nynějších klimatických podmínkách připravené hřiště (můžeme jen tiše závidět). Zápas zvládla na výbornou i trojice rozhodčích.

 

19.11.2017 - 20:34:24 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie