SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 11.11. 14. kolo KP mužů: SK Jičín - FK Kostelec n O. 0:1 (0:1)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Kocourek, Jeník, Ulvr, Veg - Míka - Sajdl (69. Šaroun), Miler (72. Klaban), Voldán, Nálevka - Havel (46. Chramovský)

Rozhodčí : Dujsík Martin ŽK 0 : 0 ČK 0 : 0 Diváci 40.

Za chladného počasí a větru jsme nastoupili proti druhému mužstvu v tabulce s cílem odčinit prohru a hlavně výkon z minulého týdne z Chlumce. Začali jsme aktivně, v 8. po akci Milera s Chramovským následuje roh, po kterém míří hlavička jičínského hráče těsně nad brankou Kostelce. V 18. po přihrávce Milera střílí z hranice vápna přesně k tyči Voldán, slabou střelu ale stačí hostující brankář Ikizgül zlikvidovat. Jak ukázal následný vývoj utkání, byla to největší šance Jičína v celém utkání. Ve 21. sebral včasným vyběhnutím Puš balón „z hlavy" útočníkovi Haškovi. Ve 37. vystřelil prudce těsně nad branku hostující Cvejn. Obě mužstva bojují, hosté jsou ale přesnější a lepší při práci s balonem, naše útočná fáze je bezradná. Ve 45. od levé lajny odcentroval hostující Říha do našeho vápna a nabíhající kanonýr Hašek ač bráněn, přesto hlavou posílá míč neomylně za Pušova záda a tak dostáváme „gól do šatny" a hosté vedou 0 : 1!!. Do 2. poločasu chtěl Jičín samozřejmě minimálně vyrovnat, ale následná hra, hlavně v útočné fázi, byla špatná, neudrželi jsme míč a tak ani střídání, ani hra „na tři vzadu" v závěru branku nepřinesla, zkušení hosté si výhru pohlídali a odváží si vzhledem k výkonu Jičína zaslouženě 3 body. K poslednímu utkání zajíždí Jičín do krajského města na hřiště místní Slavie, která je sice v tabulce za Jičínem, ale dnes vyhrála na hřišti silných Libčan, takže nás opět čeká těžké utkání, ve kterém bychom s dnešním výkonem pomýšlet na body určitě nemohli.

Pohled trenéra Jeníka: Hosté dnes vyhráli zaslouženě, byli lepším a fotbalovějším týmem než my! Kromě jedné šance v 1. poločase byla naše útočná fáze nulová a bezzubá! Některé individuální výkony našich hráčů byly pod úrovní krajského přeboru a tak jako tým nemůžeme uspět! Bojovnost a chuť se poprat s nepříznivým vývojem zápasu je malá! Těžko snáším a koušu, jakým způsobem prohráváme hratelné zápasy!!

 

12.11.2017 - 21:47:07 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie