SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 22.10. 11. kolo KP mužů: Třebeš - SK Jičín 0:2 (0:1)


branky: Chramovský, Havel - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Krykorka, Jeník, Ulvr (66. Nálevka), Veg - Míka - Kocourek, Voldán (78. Kanaval), Miler, Sajd (88. Klaban) - Chramovský ( 62. Havel)

Rozhodčí : Fišer Pavel ŽK 3 : 0, ČK 0 : 0, Diváci 150.

V neděli jsme cestovali na hřiště nováčka soutěže TJ Sokola Třebeš. Přesto, že se pohybují v dolních patrech tabulky, věděli jsme, že zápas na jejich malém hřišti nebude jednoduchý. Hned v 1. pronikl do vápna Miler, jeho přihrávka ale nenašla adresáta. Obě mužstva hrají aktivně a bojovně. Domácí hrozili hlavně centry do vápna, po tom v 7. likviduje hlavičku Puš u pravé tyče. Ve 27. jde střela domácích jen těsně vedle tyče jičínské branky. Ve 33. našel Kocourek ve vápně Chramovského a ten výstavním „ angličanem " ( branka uznána až na pokyn asistenta ) dostává Jičín do vedení 0 : 1!! Celé mužstvo bojuje, dobře brání a domácí se snaží o vyrovnání hlavně centry před branku. Ve 44. se do brejku dostal Miler a Chramovský, akce končí faulem na hranici vápna a následný TK posílá Míka nad branku. Do 2. poločasu nastupuje Jičín s cílem přidat druhou, uklidňující branku. V 54. likviduje centr Kocourka s problémy domácí brankář. V 66. střílí ve vápně nebezpečně domácí Majer, střela končí nad brankou. V 68. končí spolupráce Miler - Kocourek - Havel střelou posledně jmenovaného prakticky do prázdné branky a stav se mění na 0 : 2 pro Jičín. Ani za tohoto stavu nesložili domácí zbraně a dalšími centry se snaží překonat obranu Jičína. Ta ale domácí do vyložené šance nepustila a tak končí toto bojovné utkání vítězstvím Jičína. Možno říci, že je to vítězství zasloužené, i když se vždy nedařilo podle představ, ale bojovnost a nasazení nechybělo. Za týden hostíme v sousedském derby L. Bělohrad.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes jsme viděli  bojovný a hlavně hodně soubojový zápas plný nepřesností, což stěžovalo užší a mokré hřiště (přesto perfektně připravené). Byli jsme o kousek fotbalovějším týmem a proto si odvážíme cennou výhru. Zápas výborně s přehledem odřídila trojice rozhodčích.

 

22.10.2017 - 20:55:14 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie