So 30.9. 8. kolo KP mužů: SK Jičín - FK Vysoká n. L. 2:3 (1:1)

branky: Havel, Kocourek - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun (57. Nálevka), Jeník, Ulvr, Bucek, Veg - Kocourek, Míka, Voldánm, Mészáros (75. Mészáros) - Havel (57. Chramovský)

Rozhodčí : Buchta Petr ŽK 3 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 85.

Za krásného počasí jsme přivítali mužstvo Vysoké, které se drží na špici aktuální tabulky KP. Hned v 8. vystřelil ze 25. Míka, jeho střelu s obtížemi likviduje Pavliš. O minutu později po TK hostů trefuje hostující hráč z vápna břevno Pušovy branky. Hosté jsou silní na míči, dobře kombinují a hrozí především po křídlech. Ve 29. přihrál Míka Kocourkovi, ten na zadní tyč na Mészároše, ten si zasekl, trefil břevno a dorážející Havel již trefil branku a Jičín vede 1 : 0!! Ve 33. unikl po straně Veg, přihrál Mészárosovi, ten ale slabě a nepřesně zakončil. Ve 37. po přetaženém rohu 3 hostující hráči proti jedinému Jičínskému obránci překonali Ptáčkem Puše a stav je 1 : 1. Branka to byla opět po nezvládnuté standardce soupeře. Ve 39. opět osamocený hostující hráč naštěstí slabě zakončil do Pušovi náruče. Ve 2. poločase se obě mužstva snaží strhnout vítězství na svou stranu. V 60. likviduje včasným vyběhnutím Puš sólo hostujícího Pražáka, o minutu později vyráží střelu Škvrňáka. V těchto chvílích vypadl Jičín úplně ze hry. V 70. centr hostí z pravé strany po našem nedůrazu před brankou uklízí do sítě hbitý Pražák hosté jdou do vedení 1 : 2!! O minutu později jde Nálevka sám, brankář likviduje. V 79. chybuje hostující brankář Pavliš a Kocourek vyrovnává na 2 : 2!! Akce se střídají na obou stranách, až v 90. (?? Ofsajd ??) se po rohu hostů za obranu dostal Ptáček a strhává vítězství na stranu hostů. Takto i utkání končí, ať padla 3. branka z ofsajdu, nebo ne, nepotkal se Jičín dnes s dobrou formou a zbytečně vyšel bodově naprázdno.

Pohled trenéra Jeníka: Prvních 30 minut se dá hodnotit pozitivně i proto, že jsme se ujali vedení, pak však po neuhlídaném rohu a vyrovnání se naše hra dostala do křeče se spoustou nepřesností, směrem dopředu jsme nic nevymysleli a v defenzivě dělali chyby. Ještě jsme stačili vyrovnat, ale v poslední minutě si ale myslím, že jsme dostali gól z ofsajdového postavení, nicméně zase tomu předcházela naše chyba! Prohra je tak zklamáním, ještě větší z toho, jakým způsobem a herním projevem jsme se dnes prezentovali!

01.10.2017 - 20:45:48 || kategorie muži A-zápasy