SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

7. kolo KP mužů: Jaroměř - SK Jičín 2:2 (1:1), PK 5:3


branky: Mészáros, Ulvr - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Bucek, Ulvr, Jeník, Šaroun (46. Krykorka), Veg - Mészáros, Voldán (67. Chramovský), Mika (46. Odvárko), Kocourek - Havel (74. Klaban)

Rozhodčí : Miškář Karel ŽK 3 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 174.

K zápasu jsme odjížděli bez několika zraněných hráčů a i stav některých, kteří nastoupili, nebyl optimální. Na měkkém trávníku začala obě mužstva aktivně. V 8. vysunul Jeník Mészárose, ten ale branku neohrozil, o 2. později střílel nad Veg. Po TK Šarouna v 16. střílí nad z úhlu Voldán. Domácí hrozili hlavně centry ze stran, v 16. vyrazil na zadní tyči střelu Puš na roh a ve 30. asi největší šance domácích po rohu zprava, kdy míč na rohu malého vápna naštěstí překvapení domácí nedopravili do naší sítě. Ve 35. našel Puš výkopem Mészárose a ten, ač tísněn dvěma obránci, vystřelil z hranice vápna ke vzdálenější tyči a posílá Jičín do vedení 0 : 1!! Bohužel, vedení vydrželo jen do 39., kdy si do vápna naběhl Kilevník a zkušeně přehodil vybíhajícího Puše, takže poločas končí 1 : 1. O přestávce musí Jičín ze zdravotních důvodů 2x střídat (Míka, Šaroun). Ve 49. zastavil únik Havla praporek AR. V 54. střílí Havel z úhlu nad branku, v 60. opět Havel místo střely z úhlu přihrál před branku na obsazeného hráče. Domácí tlačí, chtějí prodloužit svoji neporazitelnost, Jičín rovněž podniká brejky, které ale hatí nepřesnosti ve finálním řešení. V 80. po našem faulu kope domácí Škoda z hranice vápna TK, ten však branku minul. Když už oba trenéři začínají přemýšlet o hráčích na PK, vnikl po brejku do domácího vápna v 90. Kocourek a Ondráček nemněl jinou možnost, než našeho útočníka srazit a kopal se tak PK, který kapitán Ulvr bezpečně proměnil a dostal Jičín do vedení 1 : 2!! Rozhodčí se rozhodl nastavit 2 minuty a v jeho závěru se po rohu na zadní tyč podařilo domácímu Škodovi s přispěním teče jičínské obrany dostat míč do sítě. Vzápětí rozhodčí končí utkání, domácí se radují, diváci bouří a zklamaní jičínští hráči padají zklamáním na trávník. V následných PK měli pevnější nervy domácí a tak si z nadějně rozehraného utkání s nekompletní sestavou odváží hráči Jičína pouze bod. Zápas určitě zajímavý a dramatický pro diváky, se šťastným koncem pro domácí a s hořkým pro Jičín.

Pohled trenéra Jeníka: Přes značné problémy se sestavou před i během zápasu (velká marodka) jsme sehráli vyrovnané utkání a jen vlastními chybami v útočné fázi i v defenzivě jsme se připravili o lepší výsledek a větší příjem bodů. Závěr nám zhořkl úplně, nejdříve vyrovnávací branka v 92. a následná prohra na penalty.

 

26.09.2017 - 16:07:18 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie