SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

St 13.9. 2. kolo KP mužů: Libčany - SK Jičín 2:0 (0:0)


referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun (84. Krykorka), Nálevka, Jeník, Bucek, Veg (29. Odvárko) - Kocourek, Míka, Voldán, Sajdl (77. Chramovský)) - Havel (87. Klaban)

Rozhodčí : Fišer Pavel ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváci 100.

Za větrného počasí na měkkém nerovném hřišti jsme začali „žlutým" faulem před naším vápnem, následný TK boxuje Puš do bezpečí. V 7. se podařila rychlá akce po ose Puš - Havel - Voldán, ale posledně jmenovaný střílí nad branku. Ve 13. unikl ( ?ofsajd?) domácí útočník, Puš včasným vyběhnutím vyráží!! Domácí hrozí hlavně po stranách a následnými centry. Ve 29. po rohu likviduje Puš výtečně dorážku domácích. Ve 33. prošel středem Voldán, střela ale těsně minula branku!! Do poločasu se skóre nezměnilo. HR byl přísnější na hosty, udělil jim 2 žluté karty za zákroky, které domácím ani nepískl. V poločase panovala relativní spokojenost v jičínské kabině, slabinou bylo řešení finálních přihrávek při několika nadějných útocích. Ve 48. střílí z TK domácí Kabeláč nad Pušovu branku. V 51. unikl po straně Kocourek, na jeho přízemní přihrávku nabíhající Havel bohužel nedosáhl. V 64. se do velké šance dostali domácí, střelu v poslední chvíli zblokovala jičínská obrana. V 70. jdou do brejku 4 jičíňáci na 2 domácí obránce, bohužel provedení bylo tragické, ba co víc, z následného protiútoku dává po centru hlavou zprava před brankou nekrytý Mrázek vedoucí branku domácích!! V 78. se po závaru před domácí brankou hosté několikrát snažili prostřelit domácí obranu, ta střely zblokovala. Rozhodnutí padlo v 82., kdy domácí Blažej prošel hladce přes 3 jičínské obránce a z úhlu překonal podruhé Puše. Do konce zápasu se na stavu již nic nezměnilo. Co říci závěrem - velmi mladé mužstvo Jičína zápas odmakalo a nakonec rozhodla větší fotbalovost a zkušenost domácích v útočné fázi, což je naopak největší současný problém Jičína.

Pohled trenéra Jeníka: Dnes jsme viděli bojovné, důrazné a myslím, že i kvalitní utkání. V době, kdy se rozhodovalo o utkání, prokázali domácí větší kvalitu v útočné fázi a vstřelili nám dva góly. Na to, v jaké sestavě jsme hráli ( 5 hráčů do 18 let ), tak mě náš přístup a výkon potěšil, bohužel to na zisk bodů dnes nestačilo.

 

14.09.2017 - 20:24:35 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie