SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

St 6.9. 2. kolo Poháru hejtmana KHK: TJ Lázně Bělohrad - SK Jičín 2:3 (0:1)


branky: Kocourek 2, Míka - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Nálevka, Jeník, Ulvr, Bucek - Míka - Kocourek (85.Šaroun), Miler (25.Havel), Sajdl (81.Odvárko), Voldán - Chramovský (73.Meszaros)

Rozhodčí: Pálka Martin, ŽK 1 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Los 2. kola Poháru hejtmana KHK nám přisoudil okresního rivala z Lázní Bělohrad. V posledních zápasech se nám u nich moc nedařilo a proto jsme chtěli předvést výkon, který by tuto bilanci změnil. Domácí mužstvo přivedl na hřiště v roli kapitána dlouholetý hráč SK Jičín Dan Malý. Za pěkného fotbalového počasí začala obě mužstva v rychlém tempu. Již v 5. střílel těsně vedle levé tyče domácí branky Miler. Domácí hrozili hlavně centry do vápna. V 19. vysunul středem Miler Bucka, jeho zakončení brankou neskončilo. Ve 22. byl v dobré pozici ve vápně odzbrojen (?? faul ??) Chramovský. Ve 27. unikl po pravé straně Sajdl a přihrál na malé vápna úplně osamocenému Kocourkovi, kterého ale dobře vychytal domácí brankář Gall. Ve 35. se do úniku dostal Chramovský, byl před vápnem faulován. K exekuci TK se postavil Míka, jeho prudkou střelu Gáll neudržel a na dorážku Kocourka už nedosáhl - Jičín jde do vedení 0 : 1!! Do 2. poločasu chce Jičín vstřelit branku, ale to chtějí i domácí, takže je se na co koukat. Domácí se dočkali vyrovnání v 56. kdy si na roh naskočil domácí Kazda a nedal prudkou hlavičkou k pravé tyči Pušovi šanci - 1 : 1!! Ale ihned z následného útoku Jičína napřáhl z dálky Kocourek, míč se k němu po odrazu od obránce vrátil a následná střela již rozvlňuje síť za Gallem - Jičín si bere zpět vedení 1 : 2!! Domácí se stále snaží vyrovnat, v 64. po TK domácích předvádí skvělý zákrok Puš v Jičínské brance. V 76. kope Jičín roh a následní centr Míky z leva končí trochu překvapivě s pomocí domácího brankáře v síti - Jičín vede 1 : 3!! V závěru utkání se spustil hustý déšť a když ustal, tak v 90. nařídil HR spornou penaltu proti Jičínu a tak domácí korigují porážku na konečných 2 : 3. Diváci viděli dramatické utkání, a protože Jičín vstřelil o jednu branku více, zaslouženě postupuje do dalšího kola. V sobotu SK Jičín zajíždí asi k nejtěžšímu utkání podzimu do Náhoda a hned ve středu k dalšímu těžkému zápasu do Libčan. Chybět bude bohužel dobře hrající Miler, který si přivodil svalové zranění.

Pozápasové hodnocení trenéra Jeníka: Viděli jsme vyrovnané a dramatické utkání na obou stranách, ve kterém jsme byli gólově úspěšnější a tím si zajistili postup. Důležitým momentem utkání bylo, když jsme po obdržení vyrovnávací branky z následného útoku ihned odpověděli také brankou a strhli vedení opět na svou stranu. To jsme již nepustili a dovedli tak utkání do vítězného konce.

 

07.09.2017 - 16:28:24 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie