SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 6.8. 1. kolo Poháru hejtmana KHK: Sokol B. Třemešná - SK Jičín 0:1 (0:0)


branka: Chramovský - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun, Jeník, Ulvr, Bucek - Míka - Kocourek, Miler (88. Odvárko), Kanaval (82. Malý), Nálevka (77. Sajdl) - Mészáros (60. Chramovský)

Rozhodčí: Klečka Ivan, ŽK 7 : 3!!!, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Branka: 74. Chramovský

Druhý "ostrý" zápas Jičína - Opět zbytečné chyby - Finální řešení útoků stále velký problém - Nakonec rozhodl střídající Chramovský

K dalšímu "ostrému" zápasu v sezoně nastoupilo mužstvo SK Jičín v rámci 1. kola Poháru hejtmana KHK na hřišti Sokola Bílá Třemešná. Na výborně připraveném „pažitu" začala obě mužstva svižně. Ve 12. se k provedení TK postavil Míka a orazítkoval břevno nereagujícího brankáře Vočky. Ve 23. pěkný centr Nálevky netrefil dobře hlavou nabíhající Mészáros. Z následného protiútoku po levé straně se dostali do velké šance domácí, jejich střelu ale vyráží brankář Puš. Ve 31. prošel po levé straně Kocourek až před brankáře, ale nedal. Ve 34. se protáhl mezi stopery Jičína Jákl a sám před Pušem dal „dloubákem" těsně nad branku. Ve 42. se opět po levé straně dostal do šance domácí Schneider a nechal vyniknout dnes výborného Puše, který konečky prstů vytěsnil balon těsně vedle své levé tyče. 2. poločas jsme začali aktivně, ale branka stále nepřichází. Naopak hlavička domácího hráče už mířila do branky, ale na čáře odvrátil jasnou branku dobře postavený kapitán Ulvr!! Obě mužstva se snaží strhnout vítězství na svoji stranu, šance Jičína „ničí" často nepřesnost ve finálním řešení. Branku nakonec Jičín střílí v 74. kdy se v nepřehledné situaci před brankou nejlépe zorientoval střídající Chramovský, který poslal míč pod břevno Vočkovy branky na 0 : 1!!. V 85. se na Vočku řítil sám Kocourek, ale stav utkání jeho šance už nezměnila a tak Jičín nakonec uhájil těsné vedení 0 : 1!! Nutno říci, že se vítězství nerodilo lehce a hra má k dokonalosti ve všech řadách velké rezervy. V sobotu 12. 8. 2017 nově v 17,00 nastupujeme k prvnímu mistrovskému utkání podzimu proti mužstvu N. Města. n. Metují.

Pozápasové hodnocení trenéra Jeníka: Odehráli jsme typický pohárový zápas - mírná územní převaha, častější držení míče, ale bohužel žádná branka ani větší gólové šance díky naší útočné neschopnosti nepřišly. Naopak s přibývajícím časem přišly zbytečné ztráty a nebezpečné protiútoky, kdy nás podržel brankář Puš. Nakonec jsme přece jenom vítězný gól vstřelili a postoupili do dalšího kola. Stále ale máme co zlepšovat ve všech řadách!!

 

15.08.2017 - 20:14:11 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie