SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.6. 30.kolo KP mužů: SK Jičín - Červený Kostelec 0:1 (0:1)


referát ze zápasu

 Za pěkného, ale větrného počasí jsme nastoupili k poslednímu utkání jara proti mužstvu Červeného Kostelce, které mělo jistou „bronzovou" příčku před naším mužstvem, které ale k jistotě 4. místa potřebovalo bodovat. Obě mužstva začala aktivně, hned v 6. po TK Vacka střílel Míka, jeho střelu hostující obrana zblokovala. Ve 14. po skrumáži v našem vápně jsme ani na několikrát nedokázali odkopnout míč a tak se placírkou trefil do šibenice kostelecký Liška a poslal hosty do vedení 0 : 1. Hosté hráli aktivně, hrozili hlavně úniky po stranách a následnými centry do vápna. Ve 20. po centru Milera hlavičkuje v nadějné pozici Nálevka, ale bez větší razance. Stejný hráč střílí ve 24. nad Kobosovu branku. Ve 24. centr Mészárose ve vyložené pozici netrefil nabíhající Miler. Ve 35. se do slibné šance dostal Sajdl, ale jeho střelu zblokovali obránci. Ve 38. se po centru hostů z leva objevil před brankou nehlídaný Poláček, naštěstí pro domácí ve vyložené šanci netrefil hlavou míč!! Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem otočit výsledek. Hosté se zatáhli do obrany, kde čekali na naše útoky, ale při každé možnosti podnikali nebezpečné protiútoky. V 53. se dostal do šance Sajdl, ale jeho střele chyběla razance. Do konce utkání jsme si vytvářeli celkem dost nadějných příležitostí, které však hatil náš dlouhodobý problém - klid a přesnost ve finálním řešení. A tak utkání končí naší těsnou porážkou 0 : 1 a musíme čekat na nedělní výsledek Rychnova, který rozhodne, zda obsadí Jičín stávající 4. místo, nebo spadne na konečné 5. místo. Nedá se tvrdit, že by hráči podali špatný výkon, vypracovali si množství šancí, bojovali, ale opět „dojeli" na nulové řešení vytvořených šancí. Tento problém trápí mužstvo celou sezónu a je to asi největší současný problém mužstva, protože na hrotu chybí klasický „zabiják", který by byl schopen střílet rozhodující branky. Tímto zápasem skončil KP 2016/2017. Přípravu na novou sezonu začne mužstvo 18. července prvním tréninkem. Hráči a funkcionáři přejí příznivcům jičínské kopané hezkou dovolenou.

Sestava: Puš - Materna, Ulvr, Jeník, Šaroun - Míka - Sajdl( 68. Kocourek), Vacek ( 82. Mikolášek) Miler ( 82. Malý), Nálevka - Mészáros (82. Pluhař)

Rozhodčí : Pešava Otakar, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci 50.

Pohled trenéra Jeníka: V posledním zápase soutěže jsme podali slušný výkon, bohužel na body to nestačilo. Rozhodla naše bolest posledních zápasů, neuhlídaná standartní situace (roh), pak naše finální útočná fáze a koncovka, kdy jsme si vypracovali nadějné situace, jejich řešení však bylo nulové! Chválím výkon našich hráčů dorostenecké kategorie!

 

18.06.2017 - 19:11:28 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie