Ne 11.6. 29.kolo KP mužů: Hořice - SK Jičín 4:1 (4:0)

branka: Ulvr - referát ze zápasu

K poslednímu venkovnímu utkání jsme cestovali do nedalekých Hořic, které k definitivní jistotě záchrany potřebovali bodovat. Za úmorného vedra na výborném trávníku unikl už ve 2. po levé straně Nálevka, na jeho přihrávku před branku nabíhající Kocourek nedosáhl. Po rychlém protiútoku domácích zastavila jičínská obrana ve vápně nedovoleně domácího útočníka, ale nařízenou penaltu Puš domácímu Rumlovi vyrazil. Ve 23. po dalším útoku domácích vytahuje střelu hlavou do šibenice Puš s námahou na roh!! Domácí se dočkali branky ve 25. kdy po rohu zůstal ve vápně nehlídaný Ruml a hlavou s pomocí pravé tyče otevírá skóre!! Ve 30. po centru zprava nedůrazně bráněný Melichar opět hlavou zvyšuje na 2 : 0!! Domácí jsou při chuti, jičínská obrana jen obtížně likviduje šance domácích. Po jednom z dalších centrů špatně bráněný Rubeš opět hlavou zvyšuje ve 41. již na 3 : 0. To ještě nebyl konec poločasu, ve 43. po naivní hloupé ztrátě obrany Jičína přehodil obloučkem vybíhajícího Puše Palm a uzavřel poločasový účet na hrozivých 4 : 0 pro domácí. Do druhého poločasu šel Jičín s cílem alespoň zkorigovat výsledek a zlepšit hru. Začali jsme celkem dobře a v 53. našel přesným pasem z vlastní poloviny Veg nabíhajícího Vacka, který byl ve vápně sražen a nařízenou penaltou snížil kapitán Ulvr na 4 : 1. Domácím se již tak nedaří, v 75. střílí z vápna nebezpečně Nálevka. O několik minut později běžel sám na branku Mészáros, ale neuspěl. Toto si do konce utkání zopakoval ještě několikrát. Ve 40. střílí z dobré pozice Sajdl, brankáře ale jeho střela nepřekvapila. Stav se už do konce utkání nezmněnil a tak odjíždíme z města kamene bez bodů po výkonu, kterým se určitě nemůžeme chlubit. V posledním domácím utkání hostíme na našem stadionu v sobotu třetí mužstvo tabulky, celek Červeného Kostelce.

Sestava: Puš - Materna (70. Jeník), Ulvr, Macháček, Veg T. - Miler (64. Šaroun), Míka - Kocourek (64. Sajdl), Vacek, Nálevka - Mészáros

Rozhodčí : Janeček Štěpán, ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci 210.

Pohled trenéra Jeníka: Prospali jsme a vlažně jsme zahráli celý 1. poločas. Dvě obdržené branky po rohu, další dvě jsme domácím nabídli svou hloupostí a ti je samozřejmě využili. A tak se 2. poločas už jenom z povinnosti dohrával. Přesto jsme mohli výsledek ještě zkorigovat na přijatelnější, ale šance jsme bohužel neproměnili.

12.06.2017 - 20:28:02 || kategorie muži A-zápasy