Ne 28.5. 27.kolo KP mužů: Provodov - SK Jičín 6:2 (4:1)

branky: Kocourek, Voldán - referát ze zápasu

K utkání jsme z důvodu různých omluv odcestovali pouze s 11 hráči. Provodov je v aktuální tabulce na posledním místě, přesto jsme věděli, že nás čeká těžké utkání. Na perfektně připraveném hřišti na nás domácí „vletěli" a než jsme zjistili, že se už hraje, prohrávali jsme po půl hodině 4 : 0!!! Nedokázali jsme zachytávat útoky domácích, které nejčastěji vedl kanonýr David Hlava. Do poločasu jsme stihli snížit na 4 : 1. Možnost, že by se Jičín pokusil ve 2. poločase o zlepšenou hru s cílem alespoň korigovat výsledek „utnul" již po dvou minutách zmiňovaný David Hlava, který po sólu zvýšil na 5 : 1 a v 62. se ve vápně s míčem otočil Chmelík a střelou pod břevno zvýšil na hrozivých 6 : 1!! V závěru domácí polevili v nasazení a Voldán 5 minut před koncem snížil na konečných 6 : 2!! Jako perličku nutno zmínit, že mimo tří rozhodčích zápasu se na hřišti objevili v dresu domácího mužstva další dva aktivní rozhodčí KP Petr Buchta a Tomáš Franěk. Víc se k tomuto utkání asi nedá napsat, snad jedině to, jak jsem se bál osamocen na naší střídačce!!! Především hráči si dnes „ustřihli" velkou ostudu a mají hodně co napravovat!!!!

Sestava: Puš - Materna, Macháček, Jeník, Krykorka - Míka, Kocourek, Vacek, Voldán, Veg T. - Nálevka

Rozhodčí : Šiling Karel, ŽK 2 : 1 , ČK 0 : 0, Diváci 50

Pohled trenéra Jeníka: Nic jiného k výkonu a výsledku nejde napsat, než to, že jsme si udělali velkou ostudu!!!!!

30.05.2017 - 18:30:15 || kategorie muži A-zápasy