SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 22.4. 22.kolo KP mužů: SK Jičín - Lázně Bělohrad 0:0, PK 4:3


referát ze zápasu

Silný vítr ztěžoval hru oběma mužstvům - Bojovné a vyrovnané utkání - V zápase jsme měli několik dobrých šancí - Příští týden cestujeme k těžkému utkání do Libčan

Za chvílemi velmi silného větru přivítali Jičínští hráči na svém travnatém hřišti v sousedském derby - zápase mužstvo Lázní Bělohrad. Od záčátku začala obě mužstva aktivně. V 10. střílí z hranice vápna Miler těsně nad Gálovu branku. Hosté se dostali do velké šance v 15., ale střela z malého vápna jen těsně minula levou tyč Pušovy branky. O chvíli později unikl hostující Berger po levé straně a jeho střela šla těsně vedle domácí branky. Ve 20. vyráží Puš reflexivně nebezpečnou tečovanou střelu z hranice vápna. Hosté dobře kombinují, ale domácí hrají s nasazením a dobře brání. Ve 31. unikl Tomáš Klaban, přihrál na Vacka a jeho střelu z voleje vyráží Gál s námahou na roh. O několik minut později po rohovém kopu střílí Vacek k tyči, ale Gál opět vyráží na roh. Domácí sice mají šance, ale zakončení není efektivní. Ve 43. střílí těsně nad branku domácí Nálevka.
Do 2. poločasu nastoupila obě ve stejném složení s cílem strhnout vítězství na svoji stranu. Silný vítr stále ztěžuje všem hráčům kontrolu míče. Ve 49. vysunul Jeník přesným pasem Milera, ten ale slabě vystřelil. V 63. poslal střídající Voldán pěkný centr do vápna, ale obránce těsně před nabíhajícím Klabanem přizvedl míč hlavou. V 64. v 78. se do dvou velkých šancí dostali i hosté, jednou šla střela těsně vedle a jednu vyrazil Puš na roh. Poslední větší šanci měl Vacek s Voldánem, ale ani ta síť za Gálem nerozvlnila a tak utkání skončilo nakonec asi spravedlivou remízou a přišly na řadu pokutové kopy o druhý bonusový bod. V nich měli přesnější mušku a pevnější nervy domácí hráči a zvítězili 4:3. Zisk dvou bodů nakonec těší, neboť soupeř měl kvalitu, vytvořil si i šance na vstřelení branky. Domácí hráči zápas odbojovali, vytvořili si i šance, ale buď selhalo finální řešení, nebo stál míči v cestě hostující brankář.

Sestava: Puš - Kocourek, Jeník, Macháček, Materna - Míka, Miler - Nálevka (62. Voldán), Vacek, Klaban T. I (77. Veg T.) - Mészáros

Rozhodčí : Vítek Pavel ŽK 2 : 1 ČK 0 : 0 Diváci 120

Vyjádření trenéra Jeníka: Sice pro nás další bodová ztráta, ale takové až tak nebolí, protože musíme ocenit kvalitu soupeře, byl nebezpečný. Měli jsme dobré nasazení, přístup, bojovnost, k úplné spokojenosti mi chyběla kvalita v útočné fázi, jednu z několika šancí jsme měli určitě proměnit!

 

23.04.2017 - 21:06:40 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie