So 18.3. 17.kolo KP mužů: SK Jičín - Slavia HK 2:2 (0:2), PK 5:4

branky: Voldán, Miler - referát ze zápasu

Silný vítr, déšť a zima úrovni zápasu nepřidali - Ztracený 1. poločas - Ve 2. poločase výsledkový obrat, ale na 3 body jsme nedosáhli - 100% úspěšnost při zahrávání PK nám přinesla zisk alespoň 2 bodů - příští týden zajíždíme na hřiště RMSK Cidliny A

Za nepříznivého počasí jsme na umělé trávě přivítali hráče Slavie HK, která se pohybuje v horní polovině tabulky. Chtěli jsme potvrdit 3 body z N. Města nad Metují z minulého týdne. Utkání začalo oboustranně aktivně, v 6. se dostali do šance Míka s Mézsárosem, ale nedali. V 10. po rohu Voldána mířil Míka hlavou nad branku Moníka. V 15. chybujeme před naším vápnem a Derner přízemní střelou z 18m k pravé tyči nedal Pušovi šanci a hosté jdou do vedení 0 : 1!! Jičínu se nedaří, vázne kombinace, chybí klid a přesná rozehrávka. Další naše chyba ve 35. znamenal druhou branku v naší síti, kterou po úniku po levé straně zaznamenal Mottl a zvýšil již na 0 : 2!! Do konce poločasu se už stav nezměnil. Do 2. poločasu se na hrot vysunul Macháček a hra se trochu zlepšila. Hned v 50. se jmenovaný dostal do slibné šance, ale špatně přihrál. Domácí se dočkali kontaktní branky v 60., kdy Kocourek zatáhl míč po pravé straně do vápna, přihrál zpět na hranici vápna na Vodána a ten přízemní střelou k pravé tyči překonal konečně Moníka a snížil na 1 : 2!! V 64. pálí ve vápně hostující útočník a Puš ve spolupráci se svoji pravou tyčí vyráží prudkou střelu mimo branku. V 66. zatáhl míč po pravé straně Kocourek, přihrál do vápna, kde se ve skrumáži nejlépe orientoval Miler a vyrovnal na 2 : 2!! Ten samý hráč se v 70. ocitl po úniku sám proti Moníkovi, jeho velká šance však končí střelou těsně vedle levé tyče. Do konce zápasu si už ani jedno mužstvo nevypracovalo větší šanci a tak jsme si po delší době zopakovali penaltový rozstřel o druhý bod z utkání. Tam naše pětice nezaváhala, Puš byl jednou úspěšný a tak jsme získali z dnešního utkání nakonec 2 body. Nutno říci, že po výkonu zvlášť v 1. poločase musíme být za získané dva body rádi. Máme co zlepšovat, dalším soupeřem bude aspirant na postup, mužstvo RMSK Cidlina A a na něj by dnešní výkon určitě nestačil.

Sestava: Puš-Vacek, Macháček, Ulvr, Materna - Míka - Kocourek, Miler, Voldán, Klaban (32. Bucek)-Mészáros (46. Nálevka)

Rozhodčí : Beránek David ŽK 2 : 2, ČK 0 : 1, Diváci 50 .

Vyjádření trenéra Jeníka: Dopracovali jsme se z nepříznivého stavu až k výhře na penalty, ale víc, než ztráta bodu, mě mrzí náš slabý herní projev, který byl příčinou toho, že jsme moc fotbalových akcí v dnešním zápase z naší strany neviděli, spíš nám vyrovnání darovali hosté !!

19.03.2017 - 06:51:13 || kategorie muži A-zápasy