SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 4.3. SK Jičín - Velké Hamry 4:1 (2:0)


branky: Bucek 2, Mészáros, Míka - referát ze zápasu

Sestava: Mauer - Šaroun, Materna, Ulvr, Knížek (46. Krykorka) - Míka, Sajdl, Vacek (60. Klaban T.II), Voldán, Bucek - Mészáros

Branky: 6.+28. Bucek, 53. Mészáros, 77. Míka - 80. hosté

V dalším, už posledním přípravném zápase před startem jarní sezony, jsme přivítali na jičínské umělé trávě 4 - tý celek Libereckého krajského přeboru, mužstvo Velkých Hamrů. Bohužel, opět vlivem nemocí jsme zdaleka nebyli kompletní. Už v 6. vystihl špatné postavení brankáře hostí Bucek a střelou ze 45 metrů ho krásně přeloboval a dostává náš tým do vedení. Tempo hry však udává hostující tým, míč má častěji na svých kopačkách, do vážnější šance se však díky naší pozorné obranné hře nedostává. Ve 28. opět Bucek vystihuje rozehrávku hostů a nekompromisně propaluje míč do sítě, vedeme 2 : 0. Do konce poločasu se již nic na výsledku nemění, přestože jsme několik chyb v rozehrávce vyrobili, hosté však mají vychýlenou mušku.

2. poločas má skoro stejný průběh, hosté mají více ze hry, drží častěji míč na svých kopačkách, ale některé svoje nadějné šance do zakončení nedotáhnou. Jičín pozorně a dobře brání a vyráží do protiútoků. V jednom z nich se v 53. dostává za obranu Meszaros, obejde i brankáře a zvyšuje na 3:0. V 77. centr T. Klabana II vyráží brankář na hranici vápna, kde se k odraženému míči dostává Míka a krásnou střelou zvyšuje na 4:0. Poslední gólové slovo v utkání mají hosté, průnikovou přihrávkou mezi obranu se dostává do šance v 80. Vodrážka a prostřeluje dnes jinak výborného Mauera na konečných 4:1. Takže ani v poslední přípravě jsme neprohráli, ale jak kvalitní byla příprava se ukáže už v sobotu, kdy A - mužstvo zajíždí k prvnímu jarnímu utkání KP na půdu nebezpečného Nového Města nad Metují.

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání: I přes pěkný výsledek musím přiznat, že hosté nás po herní stránce výrazně převyšovali, bohužel pro ně ale jen po velké vápno! Naši hráči zase byli lepší v obranné činnosti, tam chválím celé mužstvo, které k tomu ještě přidalo bojovnost, zodpovědnost, obětavost a krásné góly a to byly hlavní příčiny našeho úspěchu.

 

05.03.2017 - 19:34:40 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie