So 25.2. SK Jičín - Mnichovo Hradiště 6:1 (1:1)

Branky: Kocourek 2, Poutník, Miler, Vacek, Mészáros - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Materna, Jeník, Ulvr, Veg T. (46. Míka) - Míka (46. Vacek) - Poutník (46. Kocourek), Voldán (46. Bucek), Nálevka (46. Mészáros), Klaban T. I. (70. Nálevka) - Miler

Branky: 3. Poutník, 61.+63. Kocourek, 70. Miler, 84. Vacek, Mészáros - 44. hosté

V dalším přípravném zápase jsme přivítali na jičínské umělé trávě 13-tý celek Středočeského Krajského přeboru, mužstvo Mnichovohradišťského SK. Utkání začalo oboustranně aktivně, první branku vstřelili domácí, když ve 3. přihrávku Milera zužitkoval pěkným gólem Poutník. V 17. nastřelili hosté břevno Pušovy branky. Domácí se snažili, hosté byli ale lepším týmem, ale svoje dvě velké šance ve 22. a 42. nevyužili. Zaslouženého vyrovnání se přece jen dočkali v poslední minutě 1. poločasu, kdy po naší chybě na půlce prostřelili z leva Puše a srovnali na poločasových 1 : 1. Do 2. poločasu provedl hrající trenér Jeník několik změn. V první desetiminutovce si hosté vypracovali další dvě šance, ale k brance nevedly. V 61. kopl pěkně TK Bucek a Kocourek hlavou dostal Jičín do vedení 2: 1. Po této brance jsme soupeře začali převyšovat a dostavily se i další branky Kocourka, Milera, Vacka a v 84. Mészárose. A to ještě zůstaly další slibné příležitosti nevyužité. Tak utkání končí nakonec přesvědčivým vítězstvím 6 : 1, ale výkon zvlášť v 1. poločase měl ke spokojenosti daleko, 2. poločas byl herně i brankově lepší. Příští týden čeká mužstvo poslední přípravný zápas s V. Hamry a v sobotu 11. 3. zajíždí mužstvo do Nového Města nad Metují k prvnímu mistrovskému utkání jara.

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání: Dnes sice vysoké vítězství, ale zvlášť v 1. poločase byli hosté lepší, rychlejší, agresivnější, důraznější a přesnější, což dnes naší hře chybělo. Ve 2. poločase nám pomohl gól na 2 : 1, potom už jsme soupeře převyšovali v útočné fázi a v efektivitě, což se projevilo na celkovém výsledku utkání.

26.02.2017 - 09:48:52 || kategorie muži A-zápasy