SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 18.2. SK Jičín - Rovensko 3:1 (2:0)


branky: Míka 2, Vacek - referát ze zápasu

Sestava: Mauer - Knížek (46. Klaban T. II.), Jeník, Ulvr, Veg T. - Míka - Vacek (70. Knížek), Meszáros M., Miler, Horáček - Poutník (46. Pluhař)

Branky: 3. Vacek, 17. + 47. PK Míka, - 66. hosté

V dalším přátelském zápase jsme přivítali na jičínské umělé trávě 3-tí celek Liberecké 1. A třídy mužstvo Rovenska. Utkání začalo oboustranně aktivně, první branku vstřelili domácí, když ve 3. Míka vysunul nabíhajícího Vacka, ten obešel obránce a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci - 1 : 0 pro Jičín. V 10. zahrozili i hosté, kteří po rohovém kopu trefili pravou tyč Mauerovy branky. V 17. vystihl Miler nejistou hlavičku vybíhajícího brankáře, šanci nevyužil, ale následný roh zakroutil Míka přímo do branky a zvýšil na 2 : 0!! Dále se hra přelévala ve svižném tempu na obě strany, za zmínku stojí střela Horáčka z vápna těsně vedle. Do 2. poločasu došlo na obou stranách k několika střídání. Hned ve 47. poslal Jeník dlouhý pas na hrot na Pluhaře, jehož šance skončila faulem brankáře a následnou penaltu jistě proměnil Míka na 3 : 0!! V 56. se do šance dostala dvojice Miler - Pluhař, ale bez brankového vyjádření. V 65. se branky dočkali i hosté, když využili nedůrazu v našem pokutovém území a dorážkou z blízka snížili na 3 : 1. V 67. a 68. se do slibných šancí dostal Vacek, ale bez úspěchu. V 72. vysunul dalším přesným pasem Jeník po pravé lajně Klabana T.II, ten se u brankové čáry zbavil dvou obránců, ale přihrávka na Mészárose na malém vápně k brance nevedla. Do konce utkání se domácí dostali ještě do několika slibných šancí, ale skóre se již nezměnilo. Utkání odřídil s přehledem Lukáš Haken. Závěrem je třeba poděkovat mužstvu Rovenska, že přijali nabídku Jičína k odehrání utkání za odřeknuté utkání s divizními Kratonohami a nutno říci, že byli důstojným soupeřem a prověřili domácí mužstvo.

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání: Herně povedené utkání z obou stran, těší mě přístup hráčů k zápasu, chuť do hry, nasazení i to, že jsme byli často na míči. K větší spokojenosti mi ale chybělo více nastřílených branek v soupeřově síti, neboť šancí jsme si vypracovali dost, kvalita v zakončení však byla slabá.

 

18.02.2017 - 19:35:40 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie