So 11.2. SK Jičín - Sedmihorky 3:3 (1:1)

branky: Kocourek, Vacek, Horáček - referát ze zápasu

Sestava: Puš (70. Přibyl)) - Šaroun (46. Knížek), Jeník, Ulvr, Materna - Míka - Kocourek (46. Klaban T. II.), Vacek, Horáček, Sajdl - Poutník (46. Grossu)

Branky: 33. Kocourek, 62. Vacek, 81. Horáček - hosté 12., 51., 72.

V dalším přátelském zápase jsme přivítali na jičínské umělé trávě 5 -tý celek Libereckého přeboru SK Sedmihorky. Utkání začalo oboustranně opatrně, první chybu však v rozehrávce vyrobil celek Jičína a hned byl ve 12. potrestán gólem na 0 : 1. Pak převzali iniciativu domácí, měli více ze hry, ale žádná šance ani závary neskončily brankou. Až ve 33. nakopnul Jeník z půlky hřiště dlouhý míč do pokutového území, Kocourek vyhrál vzdušný souboj s brankářem a vyrovnal na 1:1. Tak skončil i 1. poločas, ve kterém měli herně navrch domácí, ale do dobře organizované obrany hostů se těžko prokousávali.

2. poločas začali lépe Sedmihorky a v 51. za obranu seběhl hostující útočník, který střelou podél Puše poslal svůj tým do vedení 1:2. Pak to bylo opět o dobývání obrany hostů, Jičín měl více ze hry a odměnou mu byla akce z 62., kdy po hezké kombinaci Jeník - Míka - Vacek posledně jmenovaný vyrovnal na 2:2 střelou podél vybíhajícího brankáře hostí. Do vedení se ale opět vrátili hosté, když v 72. další míč za obranu nezasáhl ani Knížek ani Jeník, hostující hráč oběma utekl a prostřelil Přibyla na 2:3. Jičínští se však nevzdali a tak jako v předcházejících zápasech dokázali srovnat, když v 81. Jeníkův centr zužitkoval krásnou hlavičkou Horáček a tak zápas skončil již třetí remízou 3:3!! Domácí byli dnes lepším mužstvem, ale lacině obdržené góly je připravily o lepší výsledek.

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání: Další užitečný zápas v tom, že oproti předcházejícím zápasům jsme měli více míč na kopačkách, do soupeřovy obrany jsme však moc skulinek nenašli, chybělo mi tam více jednoduché přesné kombinace na 1-2doteky, ale taky málo centrů ze strany, po kterých se dá prosadit ve vápně. Chybovali jsme hodně v defenzivě, všem gólům se dalo zabránit. Opět mě však těší, že ač jsme 3x v zápase prohrávali, dokázali jsme vždy vyrovnat!!

12.02.2017 - 07:39:57 || kategorie muži A-zápasy