So 29.10. 12. kolo KP mužů: SK Jičín - Provodov 7:2 (6:0)

branky: Kocourek 3, Řeháček 2, Materna, Mészáros M. - referát ze zápasu

Povinné vítězství nad mužstvem z chvostu tabulky - 6 branek v 1. Poločase - 2. Poločas se jen dohrával a prohráli jsme ho po slabém výkonu 1 : 2!!

Ve 12. kole Krajského přeboru jsme přivítali vzhledem k počasí na umělé trávě předposlední celek tabulky Sokol Provodov. Papírové předpoklady se potvrdily ve výši výsledku, po té herní stránce už však ve hře zdaleka takový rozdíl nebyl. Je jen škoda, že místo, abychom zápas po 1. poločase v klidu a s chutí dohráli a přidali další branky, tak jsme si sami druhou část zkazili nepřesvědčivým výkonem, ve kterém jsme navíc inkasovali dvě úplně zbytečné branky po hloupých chybách. V úvodu po dobře zahrané standardní situaci Míky Řeháček otevřel skóre na 1 : 0. Pak byla hra vyrovnaná, góly však stříleli jen domácí hráči. Ve 12. a 17. to byl Kocourek a ve 25. Materna střelou z hranice vápna zvýšil již na 4 : 0!! Do konce poločasu ještě zvýšil skóre ve 36. Kocourek a ve 41. Meszároš na 6 : 0!! Za zmínku stojí ještě ve 30. a neproměněná penalta Kocourka do tyče, smutnější však bylo odstoupení a obnovení si zranění Tomáše Klabana, kterého při penaltovém zákroku fauloval hostující brankář!!
Kdo si myslel po 1. poločase, že soupeř odjede ještě s výraznější porážkou, byl na omylu!! Domácí, místo aby si ten zápas užili a zvedli si seběvědomí, prakticky jen zápas dohráli, utápěli se v pomalé a nepřesné hře, šance, které si vytvořili, pak zahodili. I to svědčí o nepříliš dobré herní pohodě, která nás už třetí zápas po sobě provází. Vrcholem pak byly dva obdržené góly v naší síti Khunem a Chmelíkem (z penalty), které jsme hostům darovali. Na konečných 7 : 2 po pěkné přihrávce Mészárose upravil v 80. Řeháček a trochu jsme tak napravili dojem z 2. poločasu. Dnes tedy těší zisk 3 bodů, ale herně a přístupem k utkání jsme zvlášť ve 2. poločase nepřesvědčili.

Sestava: Puš - Materna, Macháček, Řeháček, Jeník (46. Kraus) - Ulvr, Kocourek, Nálevka (65. Sajdl), Míka, Klaban (33. Miler) - Mészáros

Rozhodčí : Šiling ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci 20 .

Vyjádření trenéra Jeníka: Výsledkově a gólově se nám 1. poločas povedl, v poli už to tak slavné nebylo a hosté nepřipomínali odevzdaného soupeře, který hraje o záchranu. Druhý poločas pod dojmem výsledku byl odfláknutý, ale to je právě ten náš problém. S "relativně slabšími" se nedokážeme koncentrovat na hru celých 9O minut a jen svou lajdáckostí si zápas dokážeme znechutit!

30.10.2016 - 20:07:41 || kategorie muži A-zápasy