SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 22.10. 11. kolo KP mužů: SK Dobruška - SK Jičín 1:2 (0:1)


branky: Nálevka, Mészáros M. - referát ze zápasu

Další vydřené vítězství nad sestupem ohroženým mužstvem - Zvláště ve 2. poločase chyběla bojovnost, nasazení a chuť hrát - Opět nás zachránil 16ti letý Nálevka, který jeden gól dal a druhý připravil

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Dobrušky. Pohled na tabulku mohl svádět k domněnce, že to bude pro Jičín snadné utkání. Průběh to ale nepotvrdil. Na výborně připraveném trávníku za slunečného počasí jsme začali dobře, hned ve 2. obešel Klaban po levé straně dva protihráče, ale přihrávka před branku nenašla adresáta. V 7. unikl po levé straně Mészáros, přihrál do vápna na Nálevku, ale ten ve velké šanci pouze trefuje brankáře Pěničku!! O minutu později prošel opět Klaban po levé straně přes dva protihráče, přihrál do malého vápna na Milera, který ale nezakončil dobře!! Ve 13. zahrozili po rohu i domácí, střela těsně minula Pušovu branku. Ve 21. likviduje další centr domácích Materna hlavou na roh. Jsme lepším mužstvem, ale vstřelit branku je velký problém. To se konečně mění ve 35., když Míka krásně vysunul středem Nálevku, ten obešel brankáře a dává úvodní branku utkání a Jičín vede 0 : 1!! Následně kopou domácí několik rohů, ale ty jičínská obrana vyřešila. Ve 40. zahrává Jeník TK z hranice vápna, trefuje však pouze zeď. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem rozhodnout utkání vstřelením další branky. Ale domácí jsou aktivnější. V 53. končí po TK následná střela k překvapení všech na břevně Pušovi branky. Domácí hrozí hlavně po rohových kopech. Nedaří se nám, bojíme se hrát, chybí důraz a nasazení. Přesto se Jičínu daří vstřelit branku. V 65. jsme odhlavičkovali míč po rohu domácích, přešli do rychlého útoku po pravé straně, Kocourek přihrál Nálevkovi, ten před branku na nabíhajícího Mészárose a ten do protipohybu brankáře zvýšil na 0 : 2. Kdo si myslel, že druhá branka Jičín uklidní a v klidu dohraje zápas, se mýlil. Domácí jsou stále aktivní a ohrožují Pušovu branku hlavně po rohových kopech a centrech do vápna. V 75. chybujeme ve středu hřiště a domácí po rychlém brejku po levé straně snižují na 1 : 2. Tím ještě více ožili a snaží se o vyrovnání. Nám se nedaří podržet v klidu míč a přihrát si. Domácí kopou několik rohových kopů, které jičínská obrana odvrací. V 86. se po rohu dostali domácí do slibné šance, ale bez gólového efektu. V 88. unikl po pravé straně Klaban, ale z úhlu netrefil prázdnou branku!! V 90. nastřelují domácí po TK druhé břevno a následnou hlavičku chytá na brankové čáře brankář Puš. Následně se ozývá píšťalka HR Koutníka a končí toto utkání. Dnes můžeme mít radost pouze ze zisku 3 bodů, sami jsme si zkomplikovali průběh utkání svým výkonem a přístupem k utkání!!

Sestava: Puš - Kocourek, Macháček, Jeník, Materna - Miler (71. Kraus), Nálevka, Ulvr, Míka, Klaban T. I - Mészáros (88. Sajdl)

Rozhodčí : Koutník Michal ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváci 90 .

Vyjádření trenéra Jeníka: Dnes můžeme být spokojeni pouze se třemi body, náš výkon zdaleka neodpovídal úrovni krajského přeboru, spíš toho nejnižšího. V závěru zápasu jsme ještě mohli inkasovat vyrovnávací branku, měli jsme obrovské štěstí, že se tak nestalo. Na kvalitou "LIGOVÉM" trávníku nás zachránil 16ti letý Nálevka, který jeden gól dal a na druhý přihrál. Jinak řešení naší finální fáze je na zamyšlení pro nás pro všechny !!!

 

23.10.2016 - 18:47:13 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie