SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.9. 6. kolo KP mužů: SK Jičín - Slovan Broumov 3:0 (2:0)


branky: Kraus 2, Mikolášek - referát ze zápasu

Další vítězství na domácím hřišti - Výsledek neodpovídá předvedenému výkonu - Stínem utkání zranění kanonýra Klabana - Příští týden utkání na horké půdě v Lázních Bělohrad

Souboj prvního s posledním týmem tabulky, takový byl souboj dalšího kola v jičínském sportovním areálu. Výsledkově zápas odpovídá postavení obou mužstev, po herní stránce však hosté, musíme přiznat, byli lepším týmem, góly však stříleli naštěstí jen domácí hráči! Hned v úvodu se hosté dostaly do šance, Puš však dobře vyběhl, zmenšil střelecký úhel a gólovku Šimona vyrazil! To byla 2., vzápětí Míka nahrál Kocourkovi, ten hezkým pasem za obranu našel Krause, který využil nedorozumění obránce a brankáře a tak snadno posílá náš tým do vedení 1:0! Pak po většinu času byli nebezpečnější hráči Broumova a tak naše obranná fáze byla dostatečně zaměstnávána a co prošlo, s jistotou pochytal Puš. Nám se nedařila vůbec hra dopředu, byli jsme prakticky bez jediné kloudné akce, měli jsme špatný pohyb a vůbec jsme neudrželi na útočné polovině soupeře míč! Až ve 42. Milerův střílený centr líznul Kraus hlavou a tak do kabin odcházíme s vedením 2:0.
Bohužel ani dvoubrankový náskok nepřinesl po poločasu klid na kopačky domácích. Scénář zápasu byl podobný jako v 1. poločasu - hra Jičína dopředu je mizerná, územní převaha a častěji míč na kopačkách Broumova a tak se jejich snaha čím dál více dařila, Puš byl však dál na svém místě! Tu největší šanci v podobě penalty zmařil Šimonovi v 76., kdy míč vyrazil a byl to hodně důležitý moment v konci zápasu. Hosté se ještě více tlačili do útoku, ale nechávali hodně prostoru ve své obraně. V 86. Meszároš krásně vysunul do šance Mikoláška a ten zvýšil na konečných 3:0! V závěru ještě další velkou šanci nevyužil Kocourek, když mířil vedle branky! Utkání nakonec končí vítězstvím domácích, ale nebylo určitě tak jednoznačné, jak napovídá konečný výsledek!!

Sestava: Puš - Jeník, Macháček, Ulvr, Materna - Miler, Míka, Kocourek, Khun 74. Mikolášek, Klaban (75. Nálevka) - Kraus (80. Mészáros)

Rozhodčí : Trejbal Adam ŽK 1 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 50.

Vyjádření trenéra Jeníka: S výsledkem a třemi body spokojenost, po herní stránce jsme se však moc nepředvedli hlavně v útočné fázi, byl to především Broumov, který měl míč častěji na kopačkách, nás však opět výrazně podržel Puš! Bohužel, počítáme opět ztráty v podobě zranění, po Hakenovi je Klaban dalším hráčem, který je na delší čas mimo hru, oba dva budeme těžko nahrazovat, ale nezbývá, než zatnout zuby a o to více bojovat!

 

18.09.2016 - 13:45:23 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie