St 7.9. 2. kolo Poháru hejtmana KHK: TJ Lázně Bělohrad - SK Jičín 1:0 (1:0)

referát ze zápasu

Za úmorného vedra jsme nastoupili ke 2. kolu Poháru Hejtmana proti domácímu mužstvu Lázní Bělohrad. Obě mužstva vstoupila do zápasu aktivně. Domácí se dostali do první šance v 5., ale Puš je na místě. Domácí se tlačí k naší brance. Obě mužstva si vytváří šance z trestných kopů, nebo z centrů do vápna ze stran. Ve 40. došlo na naši starou bolest - zbytečná ztráta míče na polovině hřiště, soupeř rychle přenesl hru na pravou stranu na Lukáše Šrána a ten z úhlu po zemi ke vzdálenější tyči dostává domácí do vedení 1 : 0!! Ve 42. z TK poblíž hranice velkého vápna trefuje Míka břevno Gallovy branky!! Na začátku druhého poločasu nastřelil Kocourek z bezprostřední blízkosti tyč a o chvíli později střílí ve vápně Macháček těsně nad!! Ve druhé polovině 2. poločasu hosté stále dobývali branku domácích, ale nevytvořili si žádnou velkou šanci, výjimkou byla hlavička Ulvra, která jen těsně minula tyč domácí branky. Snažíme se nakopávanými míči dostat do šance, ale vlastními chybami a nepřesnostmi se to nedaří. Utkání tak končí zaslouženým vítězstvím domácích. Jičín hrál bez nasazení, byl měkký v osobních soubojích a nedokázal si vytvořit kloudnou kombinaci, kterou by mohl ohrozit domácí branku.

Sestava: Puš - Materna, Řeháček, Macháček, Bucek ( 73. Krykorka) ) - Ulvr , Kocourek, Míka, Khun(46. Klaban), Miler - Kraus ( 77. Nálevka )

Rozhodčí: Nývlt Roman ŽK 1 : 4 ČK 0: 0 Diváci: 100.

Vyjádření trenéra Jeníka: Když nám celý zápas dělá velký problém zpracování míče, první dotek s míčem, přesná rozehrávka, nejsme schopni si vytvořit jednu pořádnou kombinaci. U většiny odražených míčů jsme později než domácí, proto z toho nemůže vyjít nic jiného, než zasloužená porážka a tak náš výkon musím hodnotit jako katastrofální!!

11.09.2016 - 08:25:55 || kategorie muži A-zápasy