So 18.6. 30. kolo KP mužů: SK Jičín - Nové Město n. M. 6:0 (3:0)

branky: Haken T. 3, Klaban, Miler, Vacek - referát ze zápasu

V posledním letošním utkání pohodové vítězství nad odevzdaným soupeřem - Střelecky se blýskl hattrickem Tomáš Haken - Jičín obsadil konečné 6. místo v tabulce Krajského přeboru 2015/2016

K poslednímu utkání přijelo do Jičína mužstvo z Nového Města nad Metují, které bylo již zachráněno a i domácí měli již jisté 6. místo. Jičín začal od začátku aktivně. V 11. po TK Vega T. z pravé strany hlavičkuje Materna vedle. O minutu později vysunul Haken Klabana, ale šance končí pouze rohovým kopem. Hosté vystrašili Puše v domácí brance nebezpečným obloučkem, který skončil těsně nad brankou. Ve 25. přihrává Krykorka Hakenovi a ten otevírá skóre utkání - Jičín vede 1 : 0!! O pět minut později obešel Tomáš Klaban stopera a z levé strany k bližší tyči zkušeně prostřelil Holého v hostující brance a zvyšuje na 2 : 0!! Hrajeme aktivně, mnoho nadějných útoků kazí chyby ve finální fázi. Ve 44. po akci Kocourka s Milerem nebylo pro Hakena problém zvýšit na poločasových 3 : 0!!

Dobře jsme vstoupili i do 2. poločasu, ve 47. Haken vypíchl míč hostujícímu stopérovi , přihrál do vápna Milerovi, ten ale se šancí naložil mizerně. V 60. opět po kombinaci Kocourka s Milerem kompletuje dnešní svůj hattrick Haken a zvyšuje na 4 : 0!! V 72. se do střelecké listiny zapisuje i Miler, který zvyšuje již na 5 : 0!! V 76. prověřili hosté pozornost Puše v domácí brance, ten vyráží na roh. V 77. unikl po pravé straně Kocourek a jeho centr poslal nadvakrát za záda bezmocného Holého Vacek a uzavřel tak brankový účet dnešního zápasu. Do konce utkání se Jičín dostal ještě do několika slibných šancí, ale ty již zůstaly nevyužity. Utkání končí tedy vysokým vítězstvím 6 : 0 se soupeřem, který nás ale moc neprověřil.

Sestava: Puš - Krykorka (Veg J.), Materna (78. Jeník), Veg T., Ulvr - Kocourek, Míka, Mikolášek (68. Vacek), Klaban T. I (73. Bucek), Miler - Haken

Rozhodčí: Hlaváč Martin, ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

Vyjádření trenéra Jeníka: Po úvodní ospalé a nepřesné dvacetiminutovce, kdy naše tempo hry bylo spíše dovolenkové, jsme vsítili první gól, zpřesnili hru, zlepšili pohyb a až do konce zápasu byli lepším týmem, což jsme vyjádřili i brankově! Jsem rád, že jsme se sezónou rozloučili výhrou!

19.06.2016 - 20:57:51 || kategorie muži A-zápasy