SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 4.6. 28. kolo KP mužů: SK Jičín - Vysoká n. L. 0:0, PK 3:1


referát ze zápasu

Vyrovnané bojovné utkání s kvalitním soupeřem - Opět nás zradila nepřesná koncovka - V penaltovém rozstřelu nás podržel svými zákroky brankář Puš - Příští týden zajíždíme na hřiště lídra soutěže do Kratonoh

Za dusného počasí jsme nastoupili proti čtvrtému mužstvu tabulky aktivně se snahou vstřelit branku. Ovšem ani hosté nebyli pasivní a hned v 1. minula jejich střela jen těsně levou tyč Pušovy branky. Hra se přelévala od vápna k vápnu, bez větších šancí, naše nadějné kombinace končí nepřesností ve finální fázi. Hosté hrozí centry do našeho vápna, ty ale s přehledem likviduje dnes bezchybný Puš! Ve 25. pěkně vysunul Míka Hakena, ten ale brankáře Menšla nepřekonal. Ve 29. se sám před brankářem ocitl Kocourek, ale ani on neuspěl. O minutu později likviduje Puš včasným vyběhnutím šanci hostů a ve 38. opět likviduje únik hostujícího kanonýra Bělky. V 53. likviduje nebezpečnou šanci hostů Klaban odkopem na roh. V 58. vyzkoušel Pušovu pozornost Bělka střelou ze 20m. V 63. kope TK Haken, Menšl ale chytá. Další TK Vega v 73. jen těsně míjí branku hostí. V těchto okamžicích zápasu přispěl hlavní rozhodčí několika spornými rozhodnutími k nervozitě na obou stranách, což mělo za následek větší množství žlutých karet na obou stranách. Jičín se snaží rozhodnout, ale nepřesnosti v koncovce to nedovolily. Zápas nakonec dospěl do penaltového rozstřelu, kde svými zákroky podtrhl dnešní výborný výkon brankář Puš a pomohl tak získat dva body z dnešního zápasu. Remíza je vzhledem k průběhu utkání spravedlivá, nás opět zradil dlouhodobý problém - finální řešení vypracovaných šancí!

Sestava: Puš - Krykorka, Řeháček, Materna, Veg T. - Miler - Kocourek, Mikolášek (74. Vacek), Míka (68. Hejtmánek ), Klaban (87. Nálevka ) - Haken T.

Rozhodčí - Mucha Tomáš, ŽK - 5 : 3 !!!!, ČK 0 : 0, Diváci - 60.

Jeník Miroslav - trenér: Vyrovnané utkání se spravedlivou remízou, kdy obranná fáze a výkony brankářů převyšovaly všechny hráče ve snaze vstřelit gól! My se už druhý zápas pereme s tímto problémem, hlavně finální částí, naše hra směrem dopředu je hodně nepřesná, upracovaná, málo centrů ze strany, chybí nám lepší výběr místa ve velkém vápně, máme malý důraz, a když už si šanci vypracujeme, tak ji zahodíme! V penaltovém rozstřelu nám k druhému bodu pomohl výrazně brankář Puš!

 

12.06.2016 - 08:39:57 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie