SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 30.4. 23. kolo KP mužů: Náchod - SK Jičín 2:1 (1:1)


branka: Klaban T. - referát ze zápasu

Bojovný výkon celého mužstva - Domácí hlavně ve 2. poločase lepším mužstvem - Škoda nevyužitých brejkových situací

Za pěkného fotbalového počasí jsme na hřišti aspiranta na postup do Divize začali aktivně, hned v 1. vysunul Míka Hakena, ten ale místo střely nepřesně přihrál. Z následného protiútoku zahrozili domácí. V 8. přešel po levé straně Klaban přes 3 protihráče, ale jeho akci zastavili domácí faulem. Ve 14. Míka přihrál napravo na Kocourka a jeho přízemní přihrávku do vápna uklidil nabíhající Klaban k levé tyči domácí branky a Jičín jde do vedení 0 : 1!! V 17. zastavuje skluzem střelu do naší prázdné branky kapitán Ulvr. Domácí přebírají aktivitu, ve 25. likviduje Puš sólo Říhy. Ve 32. v našem vápně padá domácí útočník a k překvapení jičínských hráčů nařizuje rozhodčí PK, který Kábrt proměňuje a srovnává na 1 : 1. Ve 41. z dalšího nebezpečného protiútoku trefují domácí tyč. Ve 46. unikl po pravé straně Haken a střelu Klabana v dobré pozici domácí zblokovali. V 65. se v dobré pozici ocitl Mészáros, ale branku neohrozil. V 78. po zbytečném rohu doráží z bezprostřední blízkosti Brich míč do naší branky a dostává domácí do vedení 2 : 1!! Snažíme se o vyrovnání, ale naše brejkové situace končí nepřesně. Poslední šanci měl v 88. Míka, ale místo úniku do vápna zvolil oblouček, který domácího brankáře neohrozil. Odjíždíme tedy bez bodů, soupeř byl sice lepší, ale šance na vstřelení branky jsme přesto měli, ale jejich proměňování je našim velkým dlouhodobým problémem.

Sestava: Puš - Krykorka, Řeháček, Ulvr, Materna - Miler, Kocourek, Míka (81. Horáček V.), Mikolášek (65. Mészáros M), Klaban I T. - Haken

Rozhodčí: Andrýs Jan, ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 130.

Vyjádření trenéra Jeníka: Porážka nás mrzí, zvlášť, když oba góly byly po standartních situacích - penalta (ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle penalta nebyla) a rohový kop, který vůbec nemusel vzniknout. Jinak byli domácí lepším týmem, měli herní převahu. V 1. poločase jsme se štěstím přečkali vyložené šance domácích. Škoda, že jsme některé brejky ve 2. poločase nedotáhli do gólu, šance a možnosti na to byly!! Potom bychom mohli přemýšlet o bodovém zisku.

 

01.05.2016 - 09:20:40 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie