Út 19.4. 16. kolo KP mužů: SK Týniště n. O. - SK Jičín 3:2 (0:2)

branky: Haken, Kocourek - referát ze zápasu

Tragické úterý jičínského fotbalu !!!!!!! - Druhý poločas jsme neexistovali - Sólo pro jediného muže, střelce Slezáka !!!!!!!!!!!!!!!

K dohrávce odloženého prvního jarního kola jsme v úterý cestovali do Týniště, odkud jsme ve vší úctě k soupeři očekávali 3 body. Bohužel, zůstalo jen u přání. Úvod utkání byl podle předpokladů - hrálo se převážně na polovině domácích, Mészáros neproměnil v úvodu dvě velké šance. V 10. vysunul Zezulka Kocourka, ten našel na vápně Hakena a ten ranou k pravé tyči dostal Jičín do vedení. Ve 25. opět unikl Kocourek a z úhlu zvýšil na 0 : 2!! Hraje se na polovině domácích a nic nenasvědčovalo tomu, že se ve 2. poločase obraz hry nějak zásadně změní. Bohužel, změnil se zásadně. Naše mužstvo nastoupilo laxně, bez důrazu a nasazení, domácí zvýšili obrátky a najednou bez problémů pronikali před naši branku. Bylo to galapředstavení jednoho hráče - domácího Lukáše Slezáka. V 56. lehce prošel jičínskou obranou a snížil střelou z vápna na 1 : 2!! Domácí hráli aktivně a Slezák si akci zopakoval v 60., kdy vyrovnal na 2 : 2!! V 70. se k provedení trestňáku z 18 metrů postavil opět Slezák a nedal Pušovi nejmenší šanci a domácí se dostávají do vedení 3 : 2!! Ti nadšeným bojovným výkonem vedení uhájili, nám nefungovalo vůbec nic a nakopávané míče do vápna bez problémů chytal vysoký domácí brankář Rolejček. Tak odjíždíme po nejhorším výkonu tohoto soutěžního ročníku bez bodů po ostudném výkonu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestava: Puš - Veg J., Řeháček, Ulvr, Veg T. (74. Vacek) - Zezulka, Kocourek, Haken T., Miler, Klaban I T. (63. Materna)- Mészáros M.(46. Míka)

Rozhodčí: Koutník Michal, ŽK 3 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 70.

Vyjádření trenéra Jeníka: Za 45 minut druhého poločasu díky svému chování a přístupu jsme pokazili vše, co jsme od začátku jara vybojovali. Ostuda, hanba a stydím se, co jsme tady předvedli!!!!!!!!

21.04.2016 - 20:24:50 || kategorie muži A-zápasy