SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 2.4. 19. kolo KP mužů: Dobruška - SK Jičín 0:1 (0:0)


branka: Mészáros M. - referát ze zápasu

Vezeme 3 cenné body - Velmi malé hřiště s umělou trávou - Opět nám chyběla produktivita v koncovce - Bojovný výkon až do konce nakonec vedl ke vstřelení vítězné branky

Do Dobrušky jsme odjížděli s cílem oplatit soupeři podzimní porážku 0:1 na domácím hřišti. Za pěkného počasí na nezvykle malé "umělce" a s trenérem Jeníkem na stoperském postu začala mužstva aktivně a vzhledem k rozměrům hřiště bylo jasné, že rozhodne bojovnost a schopnost prosadit se v osobních soubojích. V 8. po rohu Jičína netrefil hlavou v dobré pozici Jarda Řeháček branku. Velkou šanci na změnu skóre měl Jičín v 18., kdy Kocourek přešel po pravé straně přes několik protihráčů, přihrál do vápna na Mészárose, ten ale místo střely přihrál ještě do strany Míkovi, ten ale z úhlu Pěničku nepřekonal. Jsme aktivní, hra se odehrává převážně na domácí polovině. Ve 22. zahrozili po autové vhazování i domácí, ale střela mířila mimo Pušovu branku. V 29. vysunul Nálevka Mészárose, ale ten nezakončil. Poločas končí únikem domácích po levé straně a následnou dorážkou z blízka vedle pravé tyče Pušovi branky. Do 2. poločasu šel Jičín s cílem zvýšit bojovnost a hlavně přesnost finálního řešení vytvořených příležitostí. Ve 49. pěkně vysunul Řeháček Klabana, ten ale nezakončil. V 62. o sobě dal vědět dnes nevýrazný kanonýr domácích Hašek, ale jeho pokus z poloviny překvapit Puše skončil vysoko za brankou. V 62. se ve velké šanci ocitl Mészáros, ale nedal. Jsme lepším mužstvem, ale ta koncovka!! V 67. šel na domácího brankáře sám Kocourek, ale jeho přízemní střela „lízla" pouze pravou tyč domácí branky. Když už bylo připraveno střídání Matěje Mészárose, tak jmenovaný v 73. po pěkném centru Nálevky z levé strany hlavou na zadní tyči konečně rozvlnil síť domácí branky a Jičín jde konečně do vedení 0 : 1!! To domácí ještě více motivovalo ke vstřelení alespoň vyrovnávací branky, Jičín hrál dál aktivně, vytvářel si šance, ale další branka do konce utkání už nepadla a tak si vezeme domů 3 cenné body.

Sestava: Puš - Kocourek, Jeník, Řeháček, Materna - Ulvr, Klaban, Míka, Miler, Nálevka (89. Veg J.) - Mészáros M. (83. Horáček V.)

Rozhodčí: Rychtár Tomáš, ŽK 0 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 90.

Vyjádření trenéra Jeníka: Zápas na malém hřišti plný soubojů a nakopávaných míčů jsme očekávali, my jsme ale přidali více fotbalovosti a z toho se rodily naše gólově šance, bohužel jsme nebyli dlouho produktivní. Až v 73. jsme se prosadili a to rozhodlo o naší, myslím zasloužené výhře 0:1!!

 

03.04.2016 - 18:54:24 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie