SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 5.3. Turnov - SK Jičín 5:1 (1:0)


branka: Haken T. - referát ze zápasu

Sestava: Puš (46. Mauer) - Veg J. (70. Nálevka), Krykorka, Materna, Veg T. (46. Šaroun) - Miler - Mészáros M. (56. Veg T.), Haken T., Vacek (56. Klaban), Nálevka (46. Janda) - Klaban (46. Horáček P.)

Branky: 30. Hurt, 55. Horák, 58. Tvrdý, 83. Hurt, 85. Randák - 63. Haken T.

Na lomnické umělé trávě jsme sehráli poslední přípravný zápas před mistrovskými zápasy proti diviznímu FK Turnov. Od prvních minut jsme se zaměřili na defenzivu, což se nám celkem dařilo, soupeře jsme pustili po dvou menších zaváháních do koncovky, které však nevyužil! Až přišla 30., kdy střela z hranice vápna prošla pod rukou Puše a Turnov se ujal vedení 1:0. Nám se hra směrem dopředu nedařila, soupeř nás k ničemu nepustil, snad jen Milerova střela ze 20 metrů vedle branky stojí za zmínku. Ve 2. poločase se opět projevila naše stará bolest, hrubé chyby, které znamenaly jasné vítězství turnovských! V 55. nikým nehlídaný hráč centruje ze strany a z hranice malého vápna zakončuje Horák na 2:0, o tři minuty později střela z 20 metrů doprostřed brány zřejmě zaplavala a je to 3:0! V 63. Haken T. po samostatném úniku snižuje na 3:1, chvíli předtím se dostal do podobné situace, ale bohužel ani nezakončil! Další slibně se rozvíjející akce, kdy jsme šli do přečíslení, zastavila naše velká nepřesnost na soupeřově polovině hřiště a tím jsme se připravovali o možnost ještě snížit stav zápasu. Turnovští byli lepší, rychlejší a přesnější v kombinaci, ale také jejich zakončení vázlo, což bylo pro nás štěstí. Další výpadek nás potkal v závěru v 83., kdy Veg T. nepochopitelně přihrál turnovskému hráči přímo na nohu do našeho velkého vápna a ten neměl problém skórovat na 4:1, na konečných 5:1 skóroval Turnov v 85. po rohu na přední tyč!

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání: Samozřejmě nemohu být spokojen s výsledkem zápasu, stejně jako minulý týden jsme tři branky obdržely velmi lacino, dá se říct zadarmo! Další velký problém byl náš přechod do útoku, kdy několik slibně se rozvíjejících situací zastavily naše nepřesné jednoduché přihrávky, kterými jsme se připravili o možnost být nebezpeční před soupeřovou brankou! Soupeř však vyhrál zaslouženě, po celý zápas byl lepší v držení míče, kombinacích a ukázal, že jejich divizní zkušenosti byli pro náš tým velkým soustem!!

 

06.03.2016 - 10:49:50 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie