SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 27.2. přátelský zápas SK Jičín - Sedmihorky 1:4 (0:2)


branka: Miler - referát ze zápasu

Sestava: Puš - Šaroun (46. Krykorka), Ulvr, Materna, Veg T. - Miler (46. Míka) - Kocourek, Vacek, Haken T., Nálevka - Klaban T.

Sestava hostů: Špína Martin - Čermák, Dvořák, Marek, Mach - Vaníček, Kroupa, Petrlák, Ložek - Špína Marcel, Červinka

Střídali: Cejnar, Feurich, Dvořák Daniel, Pecka.

Branky:89. Miler - 24. Petrlák, 38. Dvořák, 47. Špína Marcel, 57. Feurich.

K dalšímu přípravnému utkání přijelo na jičínskou umělou trávu mužstvo FK Sedmihorky a průběh utkání potvrdil, že to byl zatím nejkvalitnější soupeř v přípravě. Od úvodního hvizdu se za umělého osvětlení hrál oboustranně aktivní fotbal bez větších šancí. První nebezpečnou střelu vyslali na Puše hosté ve 20., ale toho střela neohrozila. To ve 24. se už stav měnil, když se po naší zbytečné ztrátě opřel do míče Petrlák a přesnou střelou ze 20m k tyči nedal Pušovi šanci - 0 : 1. Ve 29. unikl přes 3 protihráče po levé straně Veg T., ale branku neohrozil. Ve 32. kopali hosté rohový kop a neobsazený Dvořák u pravé tyče zvýšil na 0 : 2. Děláme zbytečné chyby v rozehrávce, zbytečně ztrácíme jednoduché míče. Začátek 2. poločasu nám nevyšel, po další chybě v obraně střílí z vápna Marcel Špína k levé tyči a zvyšuje již na 0 : 3. Domácí mužstvo je pod tlakem, přibývají chyby, hosté hrají tvrdě a dohrávají každý souboj. V 53. unikl po pravé straně Klaban T, ale nedal. V 57. vystihl Feurich špatné postavení Puše před brankou a ze 30m zvýšil obloučkem na 0 : 4. Hosté jsou v těchto fázích lepším mužstvem. V 83. trefuje Klaban T. břevno. Čestný úspěch domácích vsítil v závěru utkání po přihrávce Nálevky Miler.

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání: Dnes jsme konečně narazili na soupeře s fotbalovou kvalitou a musím říci, že nám ukázal, jak se hraje fotbal. Sice jsme góly obdrželi po našich hrubých chybách, ale nic to nemění na tom, že soupeř byl po všech stránkách lepší. Naši hráči se přesvědčili, že k tomu, abychom byli důstojným soupeřem kvalitním týmům, musíme zlepšit všechny herní činnosti.

 

28.02.2016 - 18:57:12 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie