SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

3.10. divize mužů Turnov - SK Jičín 3:0 (0:0)


referát ze zápasu

Se sousedem v tabulce vysoká porážka    Deset minut rozhodlo        Největší problém vstřelit branku        Bodová ztráta se prohlubuje

Úvodní minuty sousedského derby byly vyrovnané. Po čtvrthodině získali domácí mírnou územní převahu a vytvářeli si i brankové příležitosti. V 16.min. vyrážel Puš střelu domácího útočníka na roh. Ve 21.min. měli domácí znovu dvě dobré střelecké příležitosti. Nejprve neproměnil Moravec a hned na to dával Zdražil hlavou těsně vedle. Hosté se snažili odpovídat, ale do žádné vážnější šance se nedostali. Ve 32.min. dával novic v jičínském dresu Pavlásek z trestného kopu těsně vedle a šanci Řeháčka likvidovali obránci na brankové čáře. Nepříjemný moment pro hosty přišel ve 35.min. Domácí útočník při dobíhání dlouhého pasu se nešetrně střetl s holení brankáře Puše. Ten sice dochytal, ale sedm stehů ho po utkání neminulo. Brankový efekt ten Jičínu stále chybí. Tři branky za devět kol divize je žalostně málo. Jičín nedokáže soupeře ničím překvapit, vstřelit mu branku, zneklidnit ho, být alespoň chvíli suverénní, donutit ho k chybám, psychicky mít navrch. Obdržené branky nejsou výsledkem jenom chyb obrany, ale obranným systémem celého mužstva. Občas přijde i nedostatek štěstí, jako při trestném kopu Macháčka ve 43.min., který šel o centimetry vedle. Druhý poločas začal náporem domácích. Ve 49.min. hasil Votrubec na poslední chvíli. V 53.min. nastřelil Maňas břevno. To už byl tlak soupeře výrazný. Udeřilo v 55.min. Zleva po zemi k tyči vystřelil Koubek a domácí šli do vedení. To turnovské uklidnilo, Jičín šel postupně do kolen. V rozmezí od 55. do 67.min.padly celkem tři branky do hostující sítě. O osudu utkání bylo rozhodnuto. Co bylo platné, že střela Vícha v 78.min. šla jen těsně vedle a bombu Macháčka v 88.min. vyrážel Cimbál na roh, když Jičín nebyl schopen vstřelit branku. Ztráta tří bodů se sousedem v tabulce je pro další vývoj působení v divizi minimálně nepříjemná.

S e s t a v a: Puš - Malý, Macháček, Řeháček, Hůlka (46.Votrubec) - Mikolášek, Gaubman, Pavlásek (82.Štěrba), Pivrnec - Topič (63.Vích), Matějka.
Trenér Racsko.Rozhodčí Tomáš Baum z Děčína, 220 diváků, ŽK 3:3, rohy7:5.

 

04.10.2010 - 21:06:09 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie