So 20.2. přátelský zápas SK Jičín - Semily 2:0 (1:0)

branky: Kocourek, Nálevka - referát ze zápasu

Sestava: Puš (46. Mauer) - Šaroun (46. Veg. J.), Řeháček, Ulvr, Materna - Miler - Kocourek, Vacek, Haken T., Nálevka - Mészáros M. (70. Horáček V.)

Sestava hostů: Masařík - Maleček, Štyrand, Vlach, Kočí - Brett, Bína - Lukeš, Suk, Hradecký - Vancl Střídal: Strmiska

Branky: 17. Kocourek, 50. Nálevka

K dalšímu přípravnému utkání přijelo na jičínskou umělou trávu mužstvo Semil, účastník DIVIZE. Sestava domácích byla ovlivněna mnoha absencemi z důvodu nemoci, nebo zranění ( Míka, Klaban, Veg T., Bucek, Haken L.) a ani hosté nezůstali ušetřeni absencemi, přijeli pouze s jedním střídajícím hráčem. Vliv na utkání to zásadní ale nemělo. Hned ve 2. se ocitl ve vyložené šanci Matěj Mészáros, ale nedal. O minutu později ho se stejným výsledkem napodobil Miler. Jsme aktivní, chybí klid ve finálním řešení. V 17. vyvezl míč z vlastní poloviny Miler, vyslal na pravé straně do úniku Kocourka a ten ranou pod břevno nedal Masaříkovi v brance Semil nejmenší šanci - domácí jdou do vedení 1 : 0!!
Ve 22. prošel nalevo podél lajny dnes aktivní Materna přes tři hostující hráče, ale z jeho přihrávky vytěžil Vacek pouze slabou střelu. V 34. míjí střela Mészárose jen těsně pravý horní roh hostující branky. V 50. se po napadání hostující rozehrávky dostal k míči Nálevka a zvýšil na 2 : 0!! V další fázi utkání se hrála vyrovnaná partie bez větších šancí na obou stranách. Jičín byl o něco lepší, ale nadějné šance hatily nepřesnosti ve finální fázi a proto do konce utkání již žádná branka nepadla.

Pohled trenéra Jeníka na dnešní utkání:
V dnešním utkání bylo naše vítězství zasloužené, po většinu utkání jsme byli lepším týmem, hosty jsme do žádné velké šance nepustili. Přesto naše hra směrem dopředu, zvláště ve 2. Poločase, byla komplikovaná, řešení finální části bylo nepřesné a tím jsme se připravili o výraznější vítězství.

21.02.2016 - 09:16:59 || kategorie muži A-zápasy