SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 31.10. 13. kolo kolo KP mužů: FK Vysoká n. L. - SK Jičín 4:0 (1:0)


referát ze zápasu

Další výsledkový a herní propadák - Nadějný začátek zápasu - Tři branky vstřelil soupeř po našich hrubých chybách - Poslední utkání podzimu doma s lídrem soutěže z Kratonoh v sobotu v 11,30 hodin

K poslednímu venkovnímu utkání podzimu jsme zajížděli do Vysoké nad Labem, která se pohybuje na předních místech tabulky. Chtěli jsme bodovat hrou ze zabezpečené obrany. Za krásného slunečného počasí jsme začali dobře, už ve 2. po našem TK z poloviny hřiště vyráží hlavičku Lukáše Hakena reflexivně domácí brankář!! Hrajeme aktivně, prvních 15 minut se odehrálo převážně na polovině domácích. V 16. vyslal do nadějného úniku Drusan Milera, ten ale v souboji s domácím obráncem fauloval. Ve 20. se do velké šance dostal Chramovský, ale jeho střelu zblokovala domácí obrana na roh!! Stav utkání se mění ve 31., kdy po rohovém kopu domácích se míč dostává k volnému Homolkovi, který z bezprostřední blízkosti doklepává míč do branky 1 : 0!! Ve 34. unikl po levé straně Veg, ale jeho pěkný centr nenašel žádného jičínského hráče. Ve 34. po TK domácích vytlačil dorážku Puš s námahou na tyč svoji branky. Domácí hrají aktivně po stranách, ale naše obrana odolávala. Ve 48. po závaru před naší brankou likviduje Puš i s přispěním obránců několik střel. Po naší chybě ve středu obrany se dostal do šance domácí kanonýr Bělka, ale jeho střelu Puš vyráží. V 59. dostává druhou ŽK Zezulka a odchází se sprchovat. V 64. je ve vápně sražen loktem Miler, ale faul se nepískal. O 3. později po naší další chybě doráží do odkryté branky opět Homolka pohodlně na 2 : 0!! V těchto chvílích domácí dominují a jičínští dělají chyby v obraně. Po jedné takové střílí z hranice vápna po zemi k tyči Pražák a zvyšuje na 3 : 0!! V 74. vysunul Bělka Škvrňáka a ten upravil na 4 : 0!! V 76. se počet hráčů na hřišti vyrovnal, když byl domácím vyloučen po druhé ŽK Pražák. Do konce utkání se na stavu už nic nezměnilo a tak odjíždíme bez bodu!! Jako tradičně jsme nedokázali navázat na dobrý výkon z minulého utkání a hlavně ve druhém poločase nás „položily" naše hrubé chyby v obraně!! V útoku jsme byli neškodní, na domácího brankáře jsme nevyslali ani jednu nebezpečnou střelu.

Sestava: Puš - Kocourek, Haken L., Ulvr, Veg T. - Miler, Zezulka, Mikolášek (67. Jeník), Drusan, Vacek - Chramovský (79. Janda)

Rozhodčí: Martínek Miroslav ŽK 4 : 4, ČK 1 : 1, Diváci: 60.

Vyjádření trenéra Jeníka: I když jsme prohráli jednoznačně 4:0, tři branky jsme nabídli domácím sami svými hrubými chybami - nepohlídaný rohový kop a dvě chybné rozehrávky na naší půlce soupeři přímo do gólové šance. Za stavu 2:0 už však domácí dominovali a byli jsme rádi, že nevyužili další šance. My jsme byli v koncovce absolutně neškodní!!

 

01.11.2015 - 19:19:53 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie