SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 17.10. 11. kolo kolo KP mužů: FK Trutnov - SK Jičín 0:0, PK 4:2


referát ze zápasu

Další špatný výkon v Trutnově - Bezkrevný výkon celého mužstva po většinu utkání - Nenašel se nikdo, kdo by mužstvo vyhecoval - Pokračuje tabulkový sesun do dolních pater tabulky!!

Pokud jsme chtěli atakovat první polovinu tabulky, museli jsme dnes bodovat a to za 3 body. Bohužel, výkon celého mužstva ale rozhodl o tom, že musíme být rádi i za ten jeden. Od úvodní minuty se hrálo od vápna k vápnu, mladé domácí mužstvo dobře bránilo, ale podnikalo i nebezpečné protiútoky. Ten v 10. končí rohovým kopem. V 19. po naší chybě ve středu hřiště končí brejk domácích nebezpečnou zblokovanou střelou. Ve 22. střílí z dálky Zezulka. Ve 28. vyběhl špatně domácí brankář, ale Vacek jeho chybu nepotrestal. Ve 32. likviduje Puš nebezpečnou hlavičku. Naše další chyba v rozehrávce ve 35. končí rohovým kopem a po něm nebezpečná střela těsně nad!! O dvě minuty později končí další dalekonosná střela domácích těsně nad naší brankou. Do poslední šance se dostal ve 42. Vacek, ale špatná finální přihrávka akci zhatila. Do 2. poločasu chtěli jičínští hrát aktivněji a vstřelit branku, ale zůstalo jenom u přání. Ve 46. po přihrávce Vacka střílí ve vápně v dobré pozici Drusan nad. V 63. se zrodila asi naše největší šance, když se Vacek dostal do vápna a v dobré pozici tak dlouho váhal se střelou, až byla zblokována, další dorážku chytá u brankové čáry Švejdar!! V 65. se naopak do velké šance dostali domácí, ale Puš obě tvrdé střely bravurně vyrazil!! Obě mužstva se snaží strhnout vítězství na svou stranu, ale chybí přesná koncovka. Poslední naši šanci měl v 89. minutě Haken T., ale jeho střela z vápna končí těsně vedle. Špatný výkon mužstvo dokončilo i porážkou na PK a tak vezeme bod, což je málo, ale za předvedený výkon je to až moc. Nenašel se nikdo, kdo by mužstvo strhnul- hecnul k lepšímu výkonu a tak pokračuje herní a tím pádem i výsledková mizérie a stále více se stáváme mužstvem né špičky tabulky, ale jejího středu, ale pokud se v posledních třech zápasech hra a výsledky nezlepší, můžeme být po podzimu i mužstvem dolní poloviny tabulky!!

Sestava: Puš - Kocourek, Haken L., Materna, Veg T. - Zezulka, Miler (67. Míka), Mikolášek (63. Nálevka), Haken T., Drusan (78. Jeník) - Vacek

Rozhodčí: Dujsík Martin, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 60.

Vyjádření trenéra Jeníka:
Je mi stydno za to, co jsme dnes předvedli na hřišti. Po většinu zápasu mi připadalo, že se učíme, co se při hře jménem FOTBAL má dělat. A když nejsme schopni si na soupeřově polovině dvakrát za sebou přesně přihrát, tak je náš náladový tým neškodný proti jakémukoliv soupeři!!

 

18.10.2015 - 21:01:05 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie