SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 3.10. 9. kolo kolo KP mužů: RMSK Nový Bydžov - SK Jičín 3:0 (2:0)


referát ze zápasu

Opět slabý výkon bez nasazení - Hrubé chyby nás opět srazily do kolen - Bojovnost a nasazení nás opustili - Propadáme se tabulkou stále níž - Za týden domácí utkání s FK Chlumec nad Cidlinou

V dnešním brzkém ranním utkání jsme chtěli navázat na bojovný výkon z minulého zápasu s exdivizním Náchodem, ale jak ukázal průběh utkání, zůstalo pouze u přání. Obě mužstva začala aktivně, první ohrozili Puše domácí hráči v 6. z TK. V 8. vystihli jičínští hráči chybu domácích v rozehrávce a následoval faul. K TK se postavil Drusan a z jeho přihrávky střílí Jeník nad Průchovu branku!! Ve 12. řeší nebezpečný centr do našeho vápna dobrou obrannou hlavičkou Drusan. Začínají se objevovat chyby v naší rozehrávce, tu ve 14. hasil dobrým obranným zákrokem kapitán Ulvr. V 17. centroval z leva Kocourek a Chramovský zvoleje pálí do náruče domácího brankáře. Další chybu ve 20. řeší dobrým zákrokem Puš. Domácí jsou stále častěji na naší polovině a snaží se vstřelit branku, mi hrajeme bez nasazení a bojovnosti. Skóre se mění ve 33., kdy domácí Dítě obchází vyběhnuvšího Puše a z úhlu rozvlňuje síť - 1 : 0!! Domácí nás v těchto chvílích přehrávají a po další chybě ve 39. zvyšuje opět Dítě na 2 : 0!! V 41. vysunul Matějka domácího útočníka, šanci řeší Drusan odkopem na roh. Po důrazném „mytí" hlav o přestávce v kabině šli hráči do druhé půle s cílem zvýšit aktivitu a bojovnost a snažit se utkání otočit - bohužel, zůstalo pouze u přání. Ve 49. se do slibné šance dostal Drusan. Domácí kontrolují průběh utkání a hrozí hlavně centry do našeho vápna. V 71. střílí po centru domácí útočník těsně vedle naší branky. V 80. se dostal do vápna domácí Šimbovský a nedal Pušovi šanci - 3 : 0!! V 80. Střílí po úniku Janda vedle domácí branky. Poslední šanci měl v 85. Vacek, ale hlavou nedal. Na dnešním utkání nebylo ze strany Jičína na výkonu nic pozitivního a pokud se nezlepší přístup, bojovnost a nasazení, budeme mít za chvíli existenční problémy, neboť dnešní neúspěch nás opět posune tabulkou směrem dolů!! V příštím domácím utkání s Chlumcem již musíme bezpodmínečně bodovat.

Sestava: Puš - Materna, Haken L., Jeník (70. Haken T.), Veg T. - Mikolášek, Ulvr, Kocourek, Vacek, Drusan (70. Janda) - Chramovský (79. Bucek)

Rozhodčí - Andrýs Jan, ŽK - 1 : 3 , ČK 0 : 0 , Diváci - 85.

Jeník Miroslav, trenér: Dnes jsme byli výrazně horším týmem ve všem, co k fotbalovému výkonu patří, navíc první dva góly jsme domácím darovali hrubými chybami. Opět jsem velmi zklamán výkonem, přístupem, nasazením a bojovností celého mužstva!!

 

04.10.2015 - 08:10:02 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie