SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 19.9. 7. kolo kolo KP mužů: FC Kostelec n. O. - SK Jičín 2:1 (1:0)


branka: Kocourek PK - referát ze zápasu

V dalším utkání slabý výkon na zisk bodů na hřišti nováčka nestačil - Asi nejslabší výkon Jičína v této sezóně - Bez bojovnosti a nasazení nelze myslet na body - Možnost napravit výkon a získat ztracené body v sobotu v domácím utkání s exdivizním Náchodem.

Za pěkného fotbalového počasí před 250 diváky jsme ihned po výkopu zahrozili šancí ve vápně domácího mužstva. Ve 2. a 5. kopal Vacek trestné kopy, oba ale domácí obrana odvrátila. V 7. zahrozili centrem do našeho vápna i domácí, Puš ale bez problému chytá. Ve 12. po naši zbytečné ztrátě unikl po levé straně domácí útočník a po jeho centru jde střela nad naši branku. O 3. později unikl po pravé straně Kocourek, ale z velkého úhlu domácího brankáře neohrozil. V 18. vystihl Vacek domácí přihrávku, ale ze šance nebylo nakonec nic. Ve 26. vyzkoušel dalekonosnou střelou domácího brankáře Haken. Ve 32. po zbytečné ztrátě na naší polovině se dostal míč k domácímu Klapalovi, ten si jedním dotekem zpracoval a nikým nebráněn trefil z 20m pravý horní roh Pušovi branky - 1 : 0 pro domácí!! Snažíme se vyrovnat, ale nedaří se kombinace, chybí bojovnost a odvaha přesně vystřelit.
Po „důrazné" domluvě v kabině se snažíme dostávat do šancí, ale nedůraz a nepřesnost nám to moc nedovoluje. Domácí nás ohrožují pouze centry do vápna. Po jednom takovém chytá dorážku domácího útočníka Puš. V 61. střílí zvoleje Vacek do náruče brankáře. V 67. vnikl do vápna Miler, skončil po souboji s brankářem a obráncem na zemi a rozhodčí ukázal na značku PK!! K němu se postavil Kocourek a s přehledem srovnal na 1 : 1!! Vypadalo to, že bychom mohli domácím vstřelit ještě jednu branku, nebo utkání dovést alespoň do penaltového rozstřelu, ale po zbytečném faulu kopou domácí v 74. TK asi z 25m, na ten si na rohu malého vápna naskočil nejvyšší muž na hřišti Klapal a hlavou poslal míč do protilehlého rohu naší branky - 2 : 1 pro domácí!! Vložili jsme všechny síly do snahy o vyrovnání, ale i když jsme se do šance dostali, skončila nepřesností, nedůrazem nebo nám nepřálo trochu štěstí. Domácí nikam nepospíchali, hráli na čas a nakonec dovedli utkání do vítězného konce. Jičín si za bezkrevný výkon v dnešním utkání body nezasloužil a bude muset před utkáním a exdivizním Náchodem příští sobotu podstatně zlepšit všechny fotbalové činnosti, aby mohl pomýšlet na bodový zisk.

Sestava: Puš - Materna (77. Horáček V.), Haken L., Ulvr, Veg T.- Mikolášek, Zezulka, Kocourek, Vacek (81. Jeník), Miler - Chramovský

Rozhodčí - Čejchan Ondřej, ŽK - 5 : 0 , ČK 0 : 0 , Diváci - 250.

Jeník Miroslav, trenér: Největším zklamáním a naštváním jsou pro mě porážky, za které si můžeme sami svým lajdáckým přístupem, nasazením a bojovností, což byl dnešní případ. Nic pozitivního jsem na našem výkonu nenašel a tak zaslouženě odjíždíme bez bodů.

 

20.09.2015 - 21:52:44 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie