So 12.9. 6. kolo kolo KP mužů: SK Jičín - Slavia HK 5:0 (2:0)

branky: Vacek 2, Miler, Chramovský, Nálevka - referát ze zápasu

V dalším těžkém domácím utkání překvapivě vysoké vítězství - Zápas ovlivněn 3 červenými kartami pro hostující mužstvo - Dvě vstřelené branky Vacka - Premiérová branka Nálevky - Další utkání v Kostelci nad Orlicí.

Za pěkného fotbalového počasí jsme v netradiční čas nastoupili proti dalšímu těžkému soupeři. Jičínští začali aktivně, již ve 3. unikl po pravé straně Kocourek, ale jeho přihrávka nenašla jičínské kopačky. Tentýž hráč se v šanci ocitl i v 6., ale opět bez efektu. Ve 14. unikal na branku hostů Miler, ale byl před vápnem faulován brankářem. Ten dostal ČK!! Z následného TK trefil Vacek pravou tyč!! V 18. vyhrál osobní souboj kapitán Ulvr a jeho přihrávku do vápna proměňuje Miler ve vedoucí branku Jičína 1 : 0!! Ve 22. po naší chybě kopou hosté roh a následnou střelu vyráží Mauer. Ve 28. vyvezl míč Haken, poslal po pravé straně do úniku Kocourka a jeho přihrávku do vápna „uklidil" do sítě Vacek a zvyšuje tak na 2 : 0!! Ve 42. končí TK Vega těsně nad brankou hostů. V poslední akci 1. poločasu střílí těsně vedle Zezulka. V 49. se po našem autu dostává k míči Vacek a z 20m posílá míč pod břevno hradecké branky a svým druhým dnešním gólem zvyšuje na 3 : 0!! Máme hru pod kontrolu, vytváříme si šance, hosté jsou viditelně otřeseni. Navíc dostávají po faulu na unikajícího Chramovského v 60. již druhou ČK!! V 62. střílí z 20m Mikolášek. V 72. si na centr Materny naskočil střídající Horáček a ve 100% šanci trefuje pouze břevno!! V 82. běží tři domácí hráči na jednoho hostujícího a akci zakončuje brankou na 4 : 0 Chramovský!! Hosté zcela odpadli. Po střele Horáčka doklepává v 86. míč do sítě debutant Nálevka a zvyšuje na konečných 5 : 0!! V 89. faulují hosté v úniku Kocourka a vidí již třetí ČK!! Poslední naší šancí je střela Mikoláška, kterou brankář chytá. Dnešní vítězství se může zdát překvapivě vysoké, ale dnešní výkon byl dobrý, i když bylo utkání ovlivněno brzkým vyloučením hostujícího brankáře.

Sestava: Mauer - Materna, Haken L., Ulvr ,Veg - Mikolášek, Zezulka, Kocourek, Vacek (87. Jeník), Miler (69. Horáček) - Chramovský (82. Nálevka)

Rozhodčí - Horský Leonard, ŽK - 2 : 2, ČK 0 : 3!!!! , Diváci - 70.

Jeník Miroslav, trenér: Dnes jsem byl spokojen s výsledkem, nasazením i výkonem, i když byl umocněn brzkým vyloučením soupeře. Věděli jsme o jeho kvalitách v kombinaci a silných stranách, ale naší aktivitou a dobrou obrannou hrou jsme je pustili pouze do jedné šance v závěru poločasu. Ve 2. poločasu jsme kontrolovali hru a ke konci přidali čtvrtou a pátou branku.

13.09.2015 - 21:35:43 || kategorie muži A-zápasy