So 6.6. 29. kolo KP mužů: TJ Dobruška - SK Jičín 1:3 (0:2)

branky: Vacek, Bucek, Miler - referát ze zápasu

Vezeme sice tři body, ale ke spokojenosti daleko - Výborný začátek utkání z naší strany - Opět nepochopitelné polevení ve 2. poločase - V sobotu poslední utkání doma se sestupem ohroženými Libčanami

K předposlednímu utkání sezony jsme cestovali na hřiště sestupem ohrožené Dobrušky. Úvod utkání nám vyšel. Z úmorného vedra se již ve 3. v šanci objevil Voldán, ale nepřihrál přesně Hejtmánkovi. V 7. vysunul Voldán Vega, ale jeho šance končí rohovým kopem. Stav zápasu se měnil v 8. - Vacek ještě z vlastní poloviny hledal centrem ve středu hřiště Hejtmánka, centr byl ale dlouhý. Proti centru vyběhl domácí brankář mimo pokutové území, míč se před ním na nakropeném trávníku nečekaně odrazil a po brankářově teči hlavou končí míč v domácí brance - Jičín vede 0 : 1!! V 10. zahrozili domácí, ale střela Haška končí těsně na břevnem Pušovi branky!! O 2. min. později střílí nebezpečně Effenberk. Ve 13. po centru Kocourka střílí těsně nad branku Hejtmánek. V 16. uvolnil na levé straně Mikolášek Vacka, jeho střelu z úhlu vyrazil Klofanda na roh!! Po rohu střílí z voleje Voldán těsně nad branku. V 19. Vysunul Voldán Bucka, který svůj únik zakončil střelou k tyči a Jičín vede 0 : 2!! Hra se nám daří, dobře kombinujeme a vytváříme si množství šancí. Ve 40. se do úniku dostal Voldán, ale je vytlačen z dobré pozice a jeho střela končí vedle branky. Ve 46. se k sólu nadechl Jarda Řeháček, obešel 3 protihráče, až ho ten čtvrtý poslal tvrdým zákrokem „k zemi"!! V 2. poločase se nám hra už tak nedaří a začínáme tvořit chyby, po kterých se domácí dostávají před Puše. V 60. jde Hejtmánek sám na Klofandu, střela končí těsně vedle. Trest přichází v 62. - po naší další zbytečné chybě ve středu obrany se zprava dostává před Puše Hašek a střílí kontaktní branku na 1 : 2!! Naštěstí v 64. unikl středem nejisté domácí obrany Miler a zvyšuje naše vedení na 1 : 3!! Někteří domácí hráči včetně funkcionářů si vylévají zlost na rozhodčích a viní je ze svého postavení v tabulce!!! V 77. po dlouhém autu střílí domácí těsně nad naši branku. V 85. unikl Materna, jeho tvrdá střela končí v rukavicích domácího brankáře. Poslední velkou šanci měl v 90. Vacek, ale netrefil z dálky prázdnou branku domácích. Dnes se nám vydařil první poločas, ve druhém jsme zase nepochopitelně polevili a dovolili domácím zdramatizovat utkání.

Sestava: Puš - Kocourek, Řeháček, Gaubman, Veg T. - Vacek, Miler, Mikolášek, Bucek (80. Janda) - Voldán (70. Materna) - Hejtmánek

Rozhodčí - Svoboda Radek, ŽK - 2 : 1, ČK 0 : 0, Diváci - 120.

Jeník Miroslav, trenér: Vezeme sice 3 body, ale ke spokojenosti byl náš výkon co se týká kvality hry a proměňování šancí daleko. Lepší soupeř by naše množství nepřesných přihrávek, naivitu a nezodpovědnost potrestal.

14.06.2015 - 12:21:46 || kategorie muži A-zápasy