SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 30.5. 28. kolo KP mužů: SK Jičín - FK Chlumec n. C. 0:0, PK 4:2


referát ze zápasu

V dalším domácím utkání konečně vítězství alespoň na PK - Vyrovnané utkání, kde nás podržel opět brankář Puš - Pro hosty je bod málo - Stálé problémy s finálním řešením našich šancí - Příště zajíždíme k předposlednímu utkání do Dobrušky, která rovněž bojuje o udržení v soutěži.

Další domácí utkání se zachraňujícím se Chlumcem jsme po dvou domácích porážkách chtěli konečně vyhrát. Od začátku hrajeme aktivně, ani hosté nezaostávají v útočné aktivitě. Po naší chybě v obraně v 10. zachraňuje v poslední chvíli Bucek odkopem na rohový kop. O dvě minuty později střílí hosté nebezpečně z hranice vápna. Ve 22. unikl Kocourek, přihrál do dobré pozice Vegovi, ten ale nezakončil!! Ve 26. hostující útočník nebezpečně hlavičkuje, Puše ale neohrozil. Ve 33. po rohovém kopu hostů vyráží následnou střelu z vápna Puš na rohový kop. Ve 46. po faulu Řeháčka kopou hosté TK, po němž střílí hostující Jelínek a Puš předvedl zákrok, který okomentoval vedoucí mužstva Chlumce Heger takto: "Za to, jak zlikvidoval přímý kop Jelínka, by měl dostat metál." Domácí se snaží útočit, ale snaha často končí nepřesnou finální přihrávkou. V 57. střílí z pravé strany nebezpečně Vacek. V 61. po rohu zahrozili hosté hlavou těsně vedle naší branky. V 71. po centru hostů střílí Veselský přesně do Pušových rukavic!! V 76. hlavičkuje z bezprostřední blízkosti Gaubman, ale hostující brankář zázračně vyráží!! V 78. po naší chybě ve středu hřiště prošel Kosař přes naše ČTYŘI hráče, ale nechal pouze vyniknout výborného Puše v brance!! Obě mužstva se do konce utkání snaží vstřelit vítěznou branku, ale na remíze se už nic nezměnilo a tak jsme dotáhli utkání do našich již 11 penalt!! Tam jsme zachovali klidnou hlavu a zvítězili 4 : 2!! Po delší době tak doma opět bodujeme alespoň za 2 body!! Obrana přes několik chyb obstála, přetrvávají ale problémy v útoku, hlavně ve finální fázi, ale nutno přiznat, že soupeř hrál dobře a do mnoha šancí nás nepustil.

Sestava: Puš - Kocourek, Řeháček, Ulvr, Drusan - Bucek (73. Haken L.), Gaubman, Mikolášek, Veg T. (58. Voldán) - Vacek - Hejtmánek (90. Javůrek)

Rozhodčí - Janeček Štěpán, ŽK - 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci - 85.

Jeník Miroslav, trenér: Zápasy s mužstvy ohroženými sestupem nám do dneška vůbec nešly a to se potvrdilo i dnes. Tentokrát nám scházela finální fáze a proměňování šancí, soupeř nám toho však moc nepovolil, jejich obranná fáze fungovala dobře. Malou náplastí na dnešní výkon bylo alespoň vítězství na penalty.

 

31.05.2015 - 19:57:41 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie