SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

St 27.5. 16. kolo KP mužů: SK Jičín - Slovan Broumov 0:2 (0:1)


referát ze zápasu

V dalším domácím utkání nečekaná porážka - Nenašli jsme recept na překonání nadšeně hrajícího soupeře -Vítězství hostů naprosto zasloužené - V sobotu další domácí zápas se zachraňujícím se Chlumcem nad Cidlinou.

Při pohledu na tabulku si mohl leckdo myslet, že dnešní utkání bude snadnou záležitostí pro Jičín, ale dalo se čekat, že do sestupu „namočený" Broumov nedá svoji kůži lacino. Za chladného počasí začala obě mužstva opatrně, se zajištěnou obranou. Ve 13. zahrává Drusan TK, po němž se do šance dostal Vacek, ale akce končí rohovým kopem. Ve 14. vyslal brankář Puš do šance Hejtmánka, ale jeho střelu z úhlu vyráží Drahorád na roh. V 15. po naší špatné rozehrávce ve středu obrany unikl Wilke a nedal Pušovi šanci 0 : 1!! Ve 27. se do šance dostával Hejtmánek, byl ve vyložené pozici stažen na zem a hostující Schubert dostává „pouze" ŽK!! Ve 34. unikl Miler s Voldánem, ale branka z toho nebyla. Ve 43. po rohu Drusana si na centr Mikoláška naskočil Miler, ale jeho slabá hlavička skončila v náruči Drahoráda. Hned ve 47. zahrozili hosté, když po chybě naši obrany střílí Rolník do pravé tyče Pušovi branky!! Hosté jsou aktivní, rychlí a to činí našim hráčům problémy. V 65. TK domácích propadl až před hostujícího gólmana, který slabou dorážku se štěstím chytá. V 82. se dalekonosnou střelou pokusil Kuchta přehodit vyběhnutého Puše, ale netrefil branku. S blížícím se koncem hosté kouskovali hru mnoha střídáními a naši hráči nenašli sílu na vyrovnání, naopak po další individuální chybě v obraně unikl Gago M. a zvýšil na 0 : 2!! Na tuto branku otřesený Jičín již neodpověděl a tak po druhé za sebou odevzdal všechny body zachraňujícím se mužstvům a hráči se musí dát „dohromady", aby v sobotním domácím utkání s dalším zachraňujícím se mužstvem Chlumcem nad Cidlinou získali všechny body!!

Sestava: Puš - Materna, Řeháček, Gaubman, Drusan - Vacek, Miler, Mikolášek (65. Horáček), Veg T .(46 .Bucek) - Voldán - Hejtmánek

Rozhodčí - Slavíček Lukáš, ŽK - 1 : 6!!!!, ČK 1 : 0, Diváci - 70.

Jeník Miroslav, trenér:
Dnes jsme soupeři svými hrubými individuálními chybami oba góly darovali, nicméně hosté si svým nadšeným a bojovným výkonem vítězství zasloužili. My jsme nedokázali nic vymyslet ani si vytvořit šance a i herním výkonem jsem dnes velmi zklamán!!

 

28.05.2015 - 21:19:51 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie