SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Pá 8.5. 25. kolo KP mužů: Olympia HK - SK Jičín 1:1 (0:1), PK 1:3


branka: Voldán - referát ze zápasu

Nečekaně body v dnešním utkání - Defenziva dnes na jedničku- Hra dopředu zklamáním - Málo vídaná obrovská chyba exligového brankáře Pařízka - Domácí byli většinu zápasu lepším mužstvem-Nakonec vítězství na PK.

Hanebný a nechutný závěr v podání rozhodčích !!!!!!

Netradičně v pátek jsme cestovali na hřiště suveréna soutěže. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas. Domácí se netají cílem konečně postoupit do Divize a dělají pro to vše (opravdu VŠE!!) . Domácí nás od začátku tlačili na naši polovinu, hned v 1. kopou po faulu Drusana TK, ale hlavička končí nad Pušovou brankou. V 7. kope TK i Jičín, ale bez ohrožení domácí branky. Ve 14. mohl jít do šance Veg, ale jeho přihrávka nenašla jičínské kopačky. Domácí se snaží hrát po křídlech, ale naše obrana hraje dobře. Ve 23. kope domácí Klapka TK, který Puš vyráží a následná střela letí nad branku. Skóre se mění poměrně nečekaně ve 33. - domácí brankář Pařízek vybíhá na pravý kraj pokutového území k letícímu balonu, je napadán Hejtmánkem a přihrává na hranici vápna, kde nabíhající Voldán střílí z voleje a trefuje střed prázdné domácí branky - Jičín vede 0 : 1!!!!!! Domácí ještě zesílili tlak na naši branku, nám se nedaří podnikat útoky, protože chybí přesnost přihrávek. Ve 48. kopou domácí TK, který odvrací hlavou kapitán Gaubmann. Za úmorného vedra je vidět na mnoha hráčích vyčerpání. V 63. po dlouhém autu chytá Puš nečekanou dorážku. V 65. zastavuje rodící se útok domácích Vacek za cenu ŽK. V 71. se do šance dostává domácí Kingsley a za 2. domácí kapitán Klapka, který střílí z bezprostřední blízkosti vedle. Tlak domácích sílí, ale naše obrana statečně odvrací útoky domácích. V 86. šanci domácích řeší fantastickým zákrokem Puš a v 88. opět vynikajícím zákrokem drží tři body pro Jičín. Rozhodčí se rozhodl nastavit 3 minuty. Když již uplynuly, píská HR na pokyn pomezního PK proti Jičínu!!!!! To odstartovalo dlouhou strkanici a slovní útoky v prostoru mezi střídačkami (záběry na internetu z těchto minut chybí - proč ASI????). Poté se k míči na značce pokutového kopu postavil domácí Blažej a bezpečně srovnal na 1 : 1!!! Poté přišli na řadu naše již DESÁTÉ pokutové kopy, ve kterých chtěl Jičín vyhrát a připsat si přes nepřízeň rozhodčích dva body. To se podařilo, Jičín vyhrál 1 : 3 na PK a veze tak cenné dva body!!! Nutno se vrátit ještě k PK v 93. - ten viděl pouze pomezní rozhodčí, na jehož pokyn ho Hlavní odpískal. Tím hrubě ovlivnil a znevážil celé utkání, v němž domácí byli po většinu utkání lepší, ale nemají určitě zapotřebí vyhrávat tímto způsobem, což paradoxně potvrdili i někteří domácí hráči!!!! Odjíždíme z krajského města sice se dvěma cennými body, ale i s velkou křivdou, že domácí musí vybojovat touženou DIVIZI všemi prostředky za každou cenu!!!!!!!!!!!!!

Sestava: Puš - Gaubman, Mikolášek, Řeháček, Drusan - Kocourek (89. Bucek), Miler, Vacek (74. Haken L.), Veg - Voldán - Hejtmánek (59. Mészáros M.)

Rozhodčí - Vítek Pavel, ŽK - 1 : 3, ČK 0 : 0, Diváci - 100.

Jeník Miroslav - trenér: Chválím hráče za zodpovědnou a kvalitní defenzivu, směrem dopředu jsem dnes zklamán, ztráceli jsme po zisku míče jednoduché přihrávky, chyběla větší odvaha a tím jsme se dostávali pod tlak. Musím uznat, že domácí byli lepší, zvláště ve 2. poločase jsme se jen bránili a přečkali vyložené šance domácích. Když to vypadalo na 3 body, zaúřadovali v 93. rozhodčí odpískaným úsměvným PK. Do dneška jsme byli s rozhodčími spokojeni, dnes jsme ale zklamáni, co dokáží vymyslet a znechutit fotbal hráčům i divákům!!!

 

10.05.2015 - 08:29:28 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie