St 22.4. Pohár hejtmana - čtvrtfinále SK Jičín - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:1 (0:1)

branky: Hejtmánek, Voldán - referát ze zápasu

Za krásného počasí hanebný výkon hlavně v 1.poločase - Soupeř po většinu utkání lepší - Výsledek jsme otočili silou vůle v posledních deseti minutách - Dnes těší pouze postup do semifinále Poháru hejtmana

Dnes jsme za krásného počasí nastoupili proti soupeři, se kterým jsme před třemi týdny na jeho hřišti vyhráli celkem jednoznačně 3:1. Dnes ale přijelo z větší části jiné mužstvo, kde 6 hráčů bylo ve věku 18 a 19let. Od začátku byli hosté běhavější a nám se hra nedařila. V 10. se ve vápně dostal k míči hostující Vaněk a přízemní střelou k levé tyči nedal Pušovi šanci -0:1!! V 19 . střílí z úhlu Miler vedle branky. Ve 25. po rohu Drusana sřílí hlavou vedle kapitán Gaubman. Ve 37. jsme zatlačili hosty do jejich vápna, ale Špičáka v brance jsme vážněji neohrozili. Do druhého poločasu jsme chtěli výsledek otočit. V 50. centr Hejtmánka zprava pouze lízl břevno branky. Hra se nám bohužel i nadále nedaří, hosté dobře kombinují. V 68. po našem trestném kopu vykopává hostující obránce míč, který letěl do prázdné branky. V 74. se zrodila naše největší, ale bohužel asi jediná velká šance, kdy Jarda Řeháček z bezprostřední blízkosti trefil pouze rukavice Špičáka. V 78. jdeme v přečíslení do rychlého protiútoku, ale finální řešení šanci zhatilo. V 80. po centru Vacka se v pokutovém území nejlépe zorientoval Hejtmánek a prudkou střelou z blízka vyrovnává na 1 : 1!! Když už trenéři vybírali hráče na střelbu případných pokutových kopů, tak po našem trestném kopu dopravil míč do sítě hostů Voldán a strhl vítězství na stranu domácích. Nutno říci, že dnes zvítězil šťastnější celek a to byli domácí. Tímto vítězství jsme postoupili mezi poslední 4 mužstva Poháru hejtmana.

Sestava: Puš - Bucek, Řeháček, Ulvr, Drusan - Mészáros M., Miler, Gaubman, Veg(72.Janda)- Vacek(46.Voldán)- Hejtmánek

Rozhodčí - Nývlt Roman ŽK - 3 : 1 , ČK 0 : 0, Diváci - 50.

Jeník Miroslav, trenér - Dnes můžeme být spokojeni pouze s postupem do semifinále. Z hráčů snesl přísnější měřítko pouze Hejtmánek. V 1. poločase jsme předvedli hanebný výkon, ve 2. poločase postrádala naše hra přesnost v kombinaci a nadále jsme se trápili. Výsledek jsme otočili silou vůle v posledních deseti minutách.

23.04.2015 - 20:14:48 || kategorie muži A-zápasy