SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 12.4. 21. kolo KP mužů: FC Rychnov n. K. - SK Jičín 0:2 (0:1)


branky: Miler, Gaubmann - referát ze zápasu

Důležité vítězství nad mužstvem ze špičky tabulky - Obrana dnes podala spolehlivý výkon - Hra směrem dopředu postrádala přesnost a rychlost - Příští týden doma hostíme další mužstvo za špičky tabulky - TJ Červený Kostelec

Po domácí porážce minulý týden od Jaroměře jsme jeli do dalekého Rychnova získat zpět tři doma ztracené body. Hned ve 4. prověřil domácího brankáře Gaubman. V 7. zahrozili po trestném kopu domácí, výsledkem byla ale střela mimo naši branku. Hra je v těchto chvílích bojovná a vyrovnaná, bez větších šancí. Ve 20. se po chybě domácího hráče dostal do šance Veg, ale střele chyběla přesnost. Ve 39. po naší chybě likviduje šanci domácích Puš a z následného protiútoku se už měnilo skóre - Miler nejprve střílí z leva a následně se dostává v pokutovém území znovu k míči a prudkou střelou k tyči dostává Jičín do vedení 0 : 1!! Hned na začátku druhého poločasu zahrozili domácí a ve 48. se do slibné šance dostal Vacek, ale po několika kličkách ani nevystřelil. Domácí zvyšují tlak a snaží se vyrovnat. V 56. po rohu střílí domácí Kubec vedle Pušovi branky. V 62. se dostal do pěkné šance Vacek, ale nevyužil ji. V 68. po dlouhém autu Bucka střílí nebezpečně z hranice vápna Vacek. Pojišťující druhou branku jsme vstřelili v 82. - Hejtmánek vysunul ve vápně Gaubmana a ten nezaváhal a zvýšil na 0 : 2!! V 84. střílí nebezpečně z voleje Bucek. Poslední šanci utkání měli v 89. domácí po rohovém kopu, hlavička ale končí nad Pušovou brankou. Nakonec jsme tedy získali 3 body. Hra vzadu byla dobrá, problém byl s hrou dopředu, hlavně s finálním řešení vytvořených šancí.

Sestava: Puš - Kocourek, Řeháček, Ulvr, Drusan - Bucek (88. Janda), Gaubman, Miler, Veg - Vacek - Voldán (71. Hejtmánek)

Rozhodčí -Čejchan Ondřej ŽK - 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci - 100

Jeník Miroslav - trenér: Za tři body z venku jsme rádi, ale náš výkon zvláště ve 2. poločase nebyl podle mých představ. Směrem dopředu jsme ztráceli hodně jednoduché míče, kombinace byly pomalé a nepřesné. A proto jsme se strachovali o výsledek až do doby, než jsme vstřelili druhý pojišťovací gól, protože domácí byli nepříjemní díky svým vysokým hráčům při standartních situacích.

 

13.04.2015 - 18:10:21 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie