So 8.11. 14.kolo KP mužů: SK Jičín - TJ Dobruška 0:0 PK 5:4

referát ze zápasu

Nádherné slunečné počasí Opět jsme doma nebodovali naplno Nedokázali jsme vstřelit branku Vynikající výkon Michala Puše v brance Naše již 7 (!!!) penaltové rozuzlení, tentokrát vítězné.

V posledním domácím utkání jsme chtěli bodovat, abychom se udrželi nadohled špičce tabulky. Za krásného počasí se na umělce dostal do naší první šance hlavou v 5. Řeháček, ale střílel nad. V 10. fauluje ve vápně Mikolášek hostujícího útočníka, ale následnou penaltu brankář Puš chytá!!! Ve 12. posílá Horáček do úniku Hejtmánka, ale ten trefuje pouze levou tyč hostující branky. V 15. opět Hejtmánek v úniku trefuje pouze hostujícího brankáře. Hosté ohrožují naší branku hlavně po dlouhých přesných výkopech svého brankáře. Ve 23. po trestném kopu doráží střelu Gaubman, ale brankář chytá. Ve 35. vystřelil hostující hráč vysokým obloukem a střela končí na tyči naší branky!! O dvě minuty později po výkopu hostujícího brankáře končí střela hostů těsně vedle naší branky. V 52. hostující Hašek střílí tvrdou střelu těsně vedle. O pět minut později se ve dvou slibných šancích objevuje hostující Dostál. V 66. naskakuje na malém vápně na centr Mikušík, ale Puš řeší jeho 100% šanci famózním zákrokem!!! Hra se nám nedaří, nejde kombinace a přihrávky. 8. před koncem zápasu likviduje Puš další dvě velké šance hostů. Poslední velkou šanci neproměňuje těsně před koncem Hašek a tak utkání dospělo do našich již 7 penalt!! Hned tu první Hejtmánek neproměňuje, ale další naši hráči již nezaváhali a dnes vynikající Puš dvě penalty hostům chytá a tak vítězíme 5 : 4 a připisujeme si důležité dva body, které jsou vzhledem k předvedené hře úspěchem. Během zimní přestávky je na čem pracovat, hlavně útočná fáze byla naší slabinou ve většině utkáních a proto patříme mezi šestici mužstev s nejmenším počtem vstřelených branek v soutěži.

Sestava: Puš - Drusan, Řeháček, Ulvr, Krykorka - Veg T.,Gaubman, Voldán (70. Mészáros M.) , Mikolášek, - Hejtmánek, Horáček

Rozhodčí - Vítek Petr ŽK - 2 : 5, ČK 0 : 0, Diváci - 90.

Viktor Kubíček-trenér: V úvodu jsme přečkali PK a nastřelenou tyč, Hejtmánek šel 2x na brankáře, ale nedal. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách, nám se nedařila kombinace a přihrávky. Nakonec utkání dospělo do našich již 7(!!) penalt, kde jsme zvítězili 5:4. Dnes musím vyzdvihnout výkon brankáře Puše, který v utkání chytil penaltu a další šance a v rozstřelu další dvě penalty a byl dnes a celý podzim naším nejlepším hráčem, jemuž můžeme děkovat za to, na jakém místě po podzimu figurujeme!!

09.11.2014 - 08:38:05 || kategorie muži A-zápasy