So 1.11. 13.kolo KP mužů: FK Chlumec n. C. - SK Jičín 1:1 (0:0), PK 3:1

branka: Voldán - referát ze zápasu

Nejslabší výkon v sezóně Soupeř nás přehrál bojovností a nasazením Měkký a nerovný terén nám dělal velké problémy Utkání jsme dotáhli do Šestého penaltového závěru Ani v penaltách se nedařilo, proměnili jsme pouze JEDNU !!!!

K poslednímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do Chlumce nad Cidlinou. Soupeř po třech drtivých porážkách na hřištích soupeřů vyměnil trenéra a tak byl předpoklad, že se domácí hráči budou chtít předvést a bojovat o místo v sestavě, což následný průběh utkání potvrdil. Hned v 1. likviduje Puš první útok domácích. V 9. po naší chybě střílí domácí ve vápně těsně vedle naší branky. Ve 14. centr zprava odvrací Krykorka na roh. V 17. zahrozil i Jičín, Hejtmánek vysunul Horáčka, ale jeho střela z hranice vápna branku netrefila. O minutu později zachraňuje domácí brankář těsně před dobíhajícím Horáčkem. Ve 20. přesný výkop Puše našel Horáčka, jehož únik končí pouze rohovým kopem. Domácí hrozí především centry ze stran, po jednom takovém ve 27. netrefuje nehlídaný domácí hráč míč v jasné šanci!!! Ve 35. unikl po pravé straně Hejtmánek, ale na jeho centr do vápna nikdo nenaběhl. Do konce poločasu se hrál na měkkém terénu oboustranně nepřesný fotbal, domácí jsou ale bojovnější. V 53. vybíhá Puš před branku na centr, který vyráží na hranici vápna, kde ale domácí hráč míč vrací do naší opuštěné branky a dostává domácí do vedení 1:0!! V 55. osamocený domácí hráč hlavičkuje po rohu těsně vedle naší branky. O minutu později střílí nebezpečně z otočky Hejtmánek, brankář s námahou vyráží na roh. Snažíme se tlačit na polovinu soupeře ve snaze vyrovnat, ale díky tomu zapomínáme bránit a v 70. jdou ČTYŘI domácí hráči na našeho JEDNOHO - šanci likviduje skluzem ve vápně sprintující Krykorka na roh!!! Naše největší šance utkání přišla v 73., kdy Vacek zprava přihrává na malé vápno, kde osamocený nabíhající Mészáros trefuje pouze do brankáře!!! V 82. zahráli domácí v pokutovém území rukou a Voldán bezpečně penaltu proměňuje, rozhodčí ji ale nechává opakovat, ale Voldán do stejného místa opět dává a srovnává na 1:1!!! V závěru v 87. ztrácíme zbytečně u postranní lajny míč a následný nebezpečný centr po zemi do vápna likviduje Puš. Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak přicházejí pro nás již ŠESTÉ penalty. Ty začínáme dobře, ve druhé sérii penaltu Puš chytá, ale naše následné TŘI penalty si cestu do sítě nenašly a tak odjíždíme pouze s 1 bodem, což musíme brát jako neúspěch.

Sestava: Puš - Drusan, Gaubman, Ulvr, Krykorka - Veg T., Vacek, Voldán, Mikolášek (66. Miler) - Hejtmánek, Horáček (61. Mészáros M.)

Rozhodčí - Andrýs Jan.

Viktor Kubíček - trenér: Dnešní utkání se nám vůbec nepovedlo, domácí nás předčili nasazením a bojovností, nám se nedařilo přesně si přihrát a vázla kombinace. Nakonec se nám podařilo těsně před koncem vyrovnat z PK a dovést utkání do našich již šestých penalt, ale ani tam se nám nedařilo, když jsme proměnili pouze jednu. Dnes jsme chtěli určitě získat více, než pouze 1 bod.

02.11.2014 - 17:45:47 || kategorie muži A-zápasy