Ne 19.10. 11.kolo KP mužů: Lázně Bělohrad - SK Jičín 1:1 (1:1)

branka: Ulvr - referát ze zápasu

Cenné dva body z okresního derby - Opět se nám povedl úvod utkání - Ve druhém poločase jsme díky zákrokům Michala Puše dovedli utkání do již našeho PÁTÉHO penaltového závěru - V penaltách vítězíme 4:5!!!

K utkání na hřiště okresního rivala jsme odjížděli s cílem bodovat, protože tabulka je velmi vyrovnaná a každý bod získaný nebo ztracený znamená velké posuny v tabulce. Za krásného počasí začali aktivně domácí, první střelu vyslali na Puše již v 1. utkání. V 5. pálí nebezpečně Kazda, míč končí těsně vedle tyčky v autu. V 8. jsme se dočkali - Vacek nacentroval do vápna na Ulvra, který hlavou dostává Jičín do vedení 0 : 1!! Domácí ještě zvýšili úsilí. V 15. unikl po pravé straně Veg, ale jeho střelu vyráží domácí brankář na roh. Po něm centruje do vápna Drusan a jeho centr míjí v 100% šanci na malém vápně naskakující Hejtmánek. Ve 34. se domácí dostali do našeho vápna, první střelu Puš vyráží, ale dorážka nekrytého Michálka končí pod břevnem naší branky - 1 : 1!! V závěru poločasu se v nadějné pozici ve vápně ocitl Horáček, ale jeho střela byla zblokována. Ve druhém poločase ve 49. likviduje Puč nebezpečnou střelu domácího Kazdy. V 60. pěkně vysunul Hejtmánek Voldána, ale z jeho šance je jenom další rohový kop. V 71. vysunul Hejtmánek Horáčka, ale jeho přízemní střela na vzdálenější tyč jen těsně minula domácí branku. V 81. hlavičkuje domácí Kazda ve 100% šanci, ale Puš famózním zákrokem jeho hlavičku likviduje!! V závěrečných nervózních minutách přibylo na obou stranách několik ŽK. Nakonec se díky bojovnosti našich hráčů podařilo remízu uhájit a dovést utkání letos již do našeho 5. penaltového rozstřelu. V něm dnes vynikající Puš ve třetí sérii chytil penaltu domácímu Lonerovi a protože naše pětice při střelbě nezaváhala, získali jsme nakonec důležité dva body. Dobrý výsledek jsme opět uhráli hlavně bojovností, ve hře bylo stále mnoho nepřesností.

Sestava: Puš - Drusan, Gaubman, Ulvr, Bucek - Veg T., Voldán , Vacek (84. Havlík), Miler - Horáček, Hejtmánek

Rozhodčí - Vítek Petr, ŽK - 3 : 3, ČK 0 : 0, Diváci - 200.

Viktor Kubíček-trenér: Vstup do okresního derby se nám vydařil, vstřelili jsme rychlou branku. Spoléhali jsme na rychlé brejky, ale chyběla přesnější finální přihrávka. Po závaru před naší brankou domácí srovnali na poločasových 1:1. V druhém poločase se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale mi jsme utkání i díky skvělým zákrokům brankáře Puše dovedli do penaltového rozstřelu, který jsme díky jedné chycené penaltě brankářem Pušem dovedli do vítězného konce a vezeme domů dva cenné body!!

21.10.2014 - 17:16:45 || kategorie muži A-zápasy