So 11.10. 10.kolo KP mužů: SK Jičín - Olympia HK 2:2 (2:0) PK 10:11

branky: Řeháček, Horáček - referát ze zápasu

Výborný výkon v 1. poločase - Soupeř ve 2. poločase lepší - Dohrávali jsme bez vyloučeného Řeháčka - Opět nekonečně dlouhý penaltový závěr - Jeden získaný bod je zisk nebo ztráta?????? - Příští týden hrajeme v Lázních Bělohrad

V ostře sledovaném utkání s aspirantem na postup jsme měli výborný začátek - ve 4. kope Drusan TK a Jarda Řeháček hlavou přehazuje Pařízka a dostává nás do vedení 1 : 0!! Hrajeme aktivně a důrazně. Hosté podnikají nebezpečné brejky, v 11. střílí v dobré pozici vysoko nad naší branku. Ve 20. posílá Drusan křížnou přihrávku na Hejtmánka, ten centruje do vápna na nabíhajícího Horáčka, který překonává vybíhajícího brankáře a zvyšuje už na 2:0!!! O chvíli později unikl Hejtmánek, přihrál do vápna opět Horáčkovi, který ale ve velké šanci hostujícího brankáře nepřekonal. Útoky se střídají na obou stranách, ale do poločasu se již výsledek nezměnil. Do druhého poločasu hosté vystřídali brankáře a zvýšili aktivitu. Ve 49. likviduje jejich nebezpečnou hlavičku Puš. Hraje se častěji na naší polovině, soupeř nás začíná přehrávat. V 60. uniká po naší chybě na levé straně hostující Hubička a podél vybíhajícího Puše snižuje na 2:1. To hosty povzbudilo a dále se tlačili k naší brance. V 65. jsme ztratili ve středu hřiště míč, toho se zmocnil hostující Rak a dalekonosnou střelou asi ze 35m překonává Puše a srovnává na 2:2!!! Hosté po této brance ještě zvýšili úsilí, nám se nedařilo, docházeli nám síly. Další komplikace nastala v 74. vyloučením Řeháčka. Hosté nadále tlačili, nám se ale nakonec podařilo remízu ubránit a poslat utkání do penaltového vyvrcholení. V něm jsme nakonec prohráli 10:11 a tak jsme si připsali pouze jeden bod a je otázkou, zda je to s tímto soupeřem zisk, nebo ztráta?? První poločas byl z naší strany asi nejlepší v sezóně, o druhém se to bohužel říci nedá.

Sestava: Puš - Drusan, Řeháček, Ulvr, Miler - Veg T., Gaubman, Mikolášek, Vacek - Hejtmánek (80. Havlík (90. Kořínek)), Horáček (61. Voldán)

Rozhodčí - Horský Leonard, ŽK 3 : 1, ČK 1 : 0, Diváků - 160.

Viktor Kubíček- trenér: V ostře sledovaném utkání se nám povedl výborně začátek, po 20-ti minutách vedeme 2:0, měli jsme i další šance. Ve 2. poločase hosté zvýšili tlak a dvěma brankami během 5-ti minut srovnali stav na 2:2. Nám začínaly docházet síly a navíc jsme posledních 15 minut dohrávali již bez vyloučeného Řeháčka a nakonec jsme v nervózním závěru dovedli utkání do penaltového vyvrcholení, kde jsme bohužel prohráli 10:11.

12.10.2014 - 09:12:37 || kategorie muži A-zápasy