So 4.10. 9.kolo KP mužů: FK Vysoká n. L. - SK Jičín 1:2 (1:0)

branky: Voldán, Horáček - referát ze zápasu

Po PĚTI zápasech konečně plný bodový zisk - Špatný vstup do zápasu - Naopak výborný vstup do druhého poločasu - Bojovný výkon ve druhém poločasu - Příště doma s aspirantem na postup FC Olympia Hradec Králové

K zápasu na hřiště ambiciózního nováčka jsme odjížděli s cílem už konečně bodovat „za 3 body", protože to se nám již pět kol nepovedlo, ale věděli jsme, že domácí nováček ztratil doma body pouze se zatím vedoucí Jaroměří. Úvod utkání se nám vůbec nepovedl. Domácí nás zatlačili na naši polovinu. Ve 3. zahrávají zprava trestný kop, který končí na tyči a odražený míč doráží osamocený Ptáček do sítě - 1 : 0. O minutu později končí hlavička domácích po centru opět na tyči Pušovi branky!!! V těchto chvílích domácí dobře bránili a hrozili nebezpečnými centry do našeho pokutového území. Teprve v 18. vnikl do vápna Horáček, ale jeho přihrávka nenašla žádného našeho hráče. Ve 22. centr Bucka tečuje hlavou Ulvr, ale brankář chytá. Ve 32. po našem autu doráží odražený míč tísněný Miler nad. Snažili jsme se útočit, ale naše snaha končila většinou před pokutovým územím. Vstup do druhého poločasu se nám na rozdíl od prvního povedl výborně. V 53. pronikl aktivní Horáček až do pokutového území, kde byl faulován. Následný PK s jistotou proměnil Voldán a srovnal skóre na 1:1!!! Domácí se ještě nestačili z vyrovnání vzpamatovat a Horáček v 55. obešel několik domácích hráčů a podél vybíhajícího brankáře posílá Jičín do vedení 1:2!!! Domácí ještě zvýšili úsilí, začali hrát na tři útočníky. V 60. po naší chybě ve středu vyráží Puš nebezpečnou střelu domácích a likviduje následný rohový kop. V 71. končí spolupráce Hejtmánka s Horáčkem střelou těsně vedle domácí branky!!! V 73. zahrozili domácí, po TK pálí z 5 metů nad naší branku. Snažíme se do otevřené domácí obrany útočit, ale bez většího úspěchu. V 78. po naší chybě ve středu hřiště vyráží střelu domácích Puš na roh. Jak se blížil konec zápasu, domácí se stále všemožně snažili vstřelit branku, ale naše mužstvo velkou bojovností nervózní závěr zvládlo a odváží si tak plný bodový zisk!!! Opět nám „unikl" začátek utkání, ale za bojovný výkon ve druhém poločase je nutno hráče pochválit, jako dobrý tah trenéra se ukázalo zařazení Horáčka do útoku, který byl nakonec u obou našich branek.

Sestava: Puš - Drusan, Gaubman, Ulvr, Bucek - Veg T., Voldán , Mikolášek, Miler - Horáček (80. Vacek), Hejtmánek (87. Mészáros M.)

Rozhodčí - Hlaváč Martin

Viktor Kubíček-trenér: Vůbec se nám nepovedl vstup do utkání, ve 3. dostáváme branku, následně trefují domácí tyčku naší branky. Potom se hra vyrovnala. Vstup do druhého poločasu se naopak vydařil nám, vstřelili jsme branku z pokutového kupu a za 2 minuty pronikl do vápna Horáček a vstřelil naši vedoucí branku, která byla nakonec vítězná. Hlavně za druhý poločas zaslouží hráči pochvalu za bojovnost, kterou v nervózním závěru ubránili cenné vítězství.

05.10.2014 - 19:42:32 || kategorie muži A-zápasy