SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 20.9. 7.kolo KP mužů: Červený Kostelec - SK Jičín 2:2 (2:0) PK 9:10


branky: Řeháček, Ulvr - referát ze zápasu

Po dvou porážkách konečně bodujeme V hlavní roli utkání ROZHODČÍ Hráči bojovali až do konce a to se vyplatilo Dlouhý penaltový rozstřel zakončil vítěznou trefou střídající Krykorka

K dalšímu utkání KP jsme cestovali do Č. Kostelce. Po dvou porážkách jsme potřebovali bodovat. Za krásného počasí se nám úvod vůbec nepovedl - už ve 3. se domácí hráč dostal až před Puše, ten střelu tečuje, míč míří do prázdné branky, ale dobíhající Drusan z čáry vykopává do bezpečí!!! V 10. zastavuje nebezpečnou šanci ve vápně skluzem na roh Ulvr, po rohu opět nebezpečná střela nad Pušovu branku. Naše první větší šance se zrodila až 16., kdy po rohu střílí Voldán z hranice vápna do šibenice, ale domácí brankář vyráží!! Ve 24. kopou domácí roh a po závaru před naší brankou končí míč u pravé tyče v síti 1 : 0!! O minutu později končí pěkná spolupráce Milera s Hejtmánkem střelou těsně vedle domácí branky. Ve 30. po naší chybě ve středu hřiště vyráží Puš nebezpečnou střelu z vápna. Ve 37. minutě nařizuje rozhodčí u levé lajny problematický TK, po němž se po závaru před brankou ocitá míč v naší síti 2 : 0 ! Ovšem na této brance se VELKOU měrou podepsal asistent na lajně /!! údajně bydlící v Č. Kostelci !!/, který „neviděl", že míč byl před vstřelením branky půl metru za lajnou a navíc byl faulován loktem náš hráč !!!!!!! Následné „diskuse" nás stály 3 žluté karty. Do druhého poločasu se hráči zdravě naštvali a chtěli se pokusit s výsledkem něco udělat. Hráli jsme s větším nasazením, dostávali jsme se do šancí, ale branky stále nepřicházeli. I domácí hrozili nebezpečnými brejky. V 81. nastřelujeme břevno domácí branky!!! Vše podstatné se odehrává v závěrečných 10. minutách utkání. Náš tlak sílí, v 85. střílí Gaubman těsně vedle!! A pak to konečně přišlo - v 86. kope Drusan krásný rohový kop na zadní tyč, kde čeká hlava Jardy Řeháčka a míč je konečně v síti 2 : 1!!!! Domácími to viditelně otřáslo a to ještě nebyl konec - v 89. zatáhl střídající Havlík míč po levé straně, vystřelil a odražený míč posílá do sítě Ulvr 2 : 2!!!!!! V několika závěrečných minutách HR připravil domácím několik standardek, ale ani jeho úsilí branku domácím nepřineslo a tak utkání končí pro nás vydřenou remízou a začíná penaltový rozstřel. Hned první střelu otřesených domácích Puš vyráží!! Za nás nedává ve 4. sérii Bucek. Pokračuje se dál, až v 11. sérii domácí hráč vysoko přestřeluje a na řadě je náš poslední hráč, střídající Krykorka. Ten zachoval chladnou hlavu a s přehledem proměňuje!!!!!! Získáváme tak 2 cenné body, ve které 5 minut před koncem věřil málokdo !!!! Ve hře bylo stále množství nedostatků, ale za velkou bojovnost ve druhém poločase je nutno mužstvo pochválit !!!!

Sestava: Puš - Drusan, Řeháček, Ulvr, Bucek - Veg T., Gaubman, Voldán , Miler (71. Krykorka), - Hejtmánek, Vacek (62. Havlík)

Rozhodčí - Svoboda Radek, ČK 0 : 0, Diváků - 210.

Viktor Kubíček - trenér: Úvod utkání nám nevyšel, hned ve 3. spálili domácí 100% šanci. Poločas prohráváme dvěma góly po závaru v našem vápně, když hlavně na druhém gólu měl velkou zásluhu asistent rozhodčího na lajně. Do druhého poločasu jsme zvýšili úsilí, ale branku jsme dlouho nemohli vstřelit. Nakonec se nám vyplatilo bojovat až do úplného závěru a v 86. a v 89. jsme vyrovnali a nakonec jsme zvítězili i v dlouhém penaltovém rozstřelu a získali cenné 2 body s kvalitním soupeřem.

 

21.09.2014 - 21:45:07 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie